Jarní bazárek v KC Novodvorská

Výstava, Volný čas

V prostorách společenského sálu Kulturního centra Novodvorská v Praze 4 se v sobotu 12. dubna od 9 do 17 hod. uskuteční netradiční Jarní bazárek oblečení, hraček, knih, sportovních nebo domácích potřeb.

Bazar chce lidem nabídnout možnost prodat i nakoupit zachovalé oděvy, boty, dětské, kuchyňské, domácí, sportovní a další předměty, které ještě mohou někomu udělat radost či být užitečným pomocníkem. Organizátoři proto nabízejí každému zájemci možnost pronájmu prodejního stolu za symbolických 150 korun. Pak je již na šikovnosti prodávajícího a na jeho sortimentu, s jakou utrženou částkou se večer vrátí domů. Věci lze navíc i volně směňovat.

Celý výtěžek z dobrovolného vstupného a z pronájmu prodejních stolů je určen pro nevidomou a tělesně handicapovanou Jarmilu Čihulovou a jejího vodícího psa Lojzu, kterého si sama bez jakékoliv finanční dotace vycvičila.  Za vybrané peníze ji organizátoři bazaru zakoupí ledničku a varný hrnec.

Máte-li zájem podpořit dobrou myšlenku, ale nechcete se osobně zúčastnit prodeje, můžete se přijít podívat jako nakupující, nebo jen přispět dobrovolným vstupným.

Další informace a rezervace stolů na tel. čísle 731 905 933.

Termíny