VELKÝ KRUH ŽIVOTA 2 - Cheb

Kurzy, vzdělání, konference

Velký kruh života je zážitkový volně navazující intenzívní kurz, který probíhá ve dvou víkendech. (Lépe po absolvování základního kurzu Probuzení ženy.) Každý víkend má dvě témata – dvě etapy života ženy. Témata prvního víkendu jsou Panna (1.menstruace, žena nezávislá) a Matka (žena zralá, svrchovaná), druhý víkend Žena Moudrá (období přechodu, magie) a Baba Jaga (žena bez věku, rozpletení). - vede k uctění a rozpoznání čtyř základních etap ženského života a umožňuje tak uzdravit bolavá místa naší vnitřní ženy a její osvobození - pracuje se šamanskými rituály, které přináší hlubokou transformaci a propojení s naším podvědomím - v pohybu otevírá schopnosti ženského těla komunikovat a tvořit v každé etapě našeho života

Kurz je tlumočen z italštiny do českého jazyka.

 

Kontakt – informace – organizace

V Chebu kurz organizuje Zlatka Staňková, tel: 602 425 533 begin_of_the_skype_highlighting            602 425 533     end_of_the_skype_highlighting, e-mail:
zlatsta@gmail.com

 

Účinkují

Surya Cinzia Donnoli

Surya Cinzia Donnoli je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti. Je ženou, která zná cestu k ženské duši a rozplétá a uzdravuje zdánlivě neuchopitelné spleti emocí, pocitů a nekonečných proměn ženského bytí."Objevováním ženské duše a odkrýváním ženských tváří, povah a potřeb - se zabývám již 26 let. Původním povoláním jsem módní návrhářka a proto vím, jak moc dokáže ženu proměnit střih, barva a styl oblečení. Nic ale ženu nepromění tak hluboce, trvale a pravdivě, jako osvobození její vnitřní jedinečné ženy. Energie začne proudit jejím tělem, změní se chůze, pohyby i výraz tváře. Jsem svědkem postupného probouzení tvořivého ženského potenciálu, smyslu pro krásu a hluboké úcty k životu. Tím objevuji stále více i sama sebe a ta cesta je nekonečně krásná a stále stejně dobrodružná. "

Termíny