Buďte více vidět

Kurzy, vzdělání, konference

Chcete o sobě a o tom, co děláte, dát vědět lidem, novinářům, odborné veřejnosti? Pak přesně pro vás je určen workshop Zuzany a Jana Rybářových, známých novinářů, lektorů a konzultantů.
Během dvou šedesátiminutových bloků vás provedou řadou „tipů a triků“ z oblasti Public relations a online marketingu. Vysvětlí vám, jak dnes fungují média, i proč je důležité pochopit tajuplná sousloví jako Content marketing nebo SEO. Ale hlavně odpoví na otázku otázek, kterou si klade bezpočet lidí: „Jak to (možno-li svépomocí) udělat, aby se o mně a mé činnosti dozvěděli ti praví lidé?“

Co se dozvíte:
- Jak dnes fungují média a jak se do nich dostat se svými tématy či produkty
- Jak to udělat, aby vás „měl rád“ Google i Seznam a pomohly vám dostat se blíže k potenciálním klientům
- Jak ještě lépe používat sociální média

Co si zkusíme v praxi:
- Najdeme na vás to, co je skutečně pro média zajímavé
- Zpracujeme to v dobrou tiskovou zprávu
- Najdeme kontakty na správná média
- Vybudujeme si s médii dobré dlouhodobé vztahy
- Ukážeme si, jaký typ online marketingu by pro vás fungoval
- Zodpovíme si, co můžete svépomocí udělat zlepšení vašich stránek
Zkrátka: Pomůžeme vám být více vidět…

Jan Rybář, novinář (PhDr v mezinárodních vztazích, MLitt v žurnalistice ve Skotsku), 13 let v MF DNES (zahraniční oddělení), fotograf (vítěz Czech Press Photo), autor několika úspěšných knih. V současnosti mediální konzultant a ředitel kreativní agentury Amaze.cz.

Mgr. Zuzana Rybářová, mediální konzultantka a novinářka zaměřující se na lifestyle a cestovatelský sektor, dříve šéfredaktorka časopisu Travel Digest, dnes šéfredaktorka portálu MalýDobrodruh.cz, redaktorka rubriky Cestování s dětmi v pořadu Sama doma České televize, Rádia Junior a externí spolupracovnice dalších médií.

Minimálně 6, maximálně 12 účastníků.

Termíny