Chrtí dostih Third Trial Racing 2014

Volný čas, Sport, Pro děti

V sobotu 15.3.2014 se v pražském Greyhound Parku uskuteční již třetí závod chrtí dostihové sezóny 2014 – Third Trial Racing. Na start se proti sobě postaví vždy trojice chrtů, kteří změří síly na perfektně připravené pískové závodní dráze, která odpovídá těm nejvyšším standardům. Oproti předchozím, spíše tréninkovým závodům, může být Third Trial Racing dle pravidel již považován za skutečný dostih.

Neváhejte a přijďte povzbudit své psí favority, domů si zajisté odnesete nezapomenutelný zážitek. Je možné si i vsadit na výsledné pořadí chrtích závodníků. Tipovací lístky na tuto akci nejsou zpoplatněné, ale věnujte prosím pozornost časovému harmonogramu akce, sázenky se vydávají  pouze do 12:30 h. Bude-li Váš tip správný, můžete se těšit na láhev kvalitního vína. Po skončení závodu proběhne slavnostní dekorování psích šampionů a Vaše děti jistě ocení možnost pohladit si vítěze (ale i poražené) a třeba se s nimi vyfotit.

Po vyhlášení výsledků chrtích dostihů budete moci po krátké přestávce využít i dalšího doprovodného programu. V areálu Greyhound Parku v Motole je možnost zapůjčit si závodní elektro-motokáry nebo šlapací Go-karty a při této příležitosti můžete zabojovat o přední příčky na výsledkové listině šampionátu TOP Speed. Akce je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Nudit se u nás určitě nebudete. Těšíme se na Vás již tuto sobotu v Greyhound Parku Motol.

Vstupenka na akci stojí 100 Kč, ale pozor, v den konání akce ji lze zároveň využít jako poukázku na konzumaci v naší výtečné restauraci Four Leaf. Více informací o restauraci a jídelním lístku naleznete na tomto odkazu: http://www.greyhoundpark.cz/clanky/restaurace.aspx 

Časový harmonogram:

12:00 – 12:30      Otevření areálu, Výdej tipovacích lístků, výběr míst (vstupenky bez místenek)
12:30 – 13:00      Oběd, Informace o dostizích, prezentace závodníků
13:00 – 14:30      Jednotlivé běhy
14:30 – 15:00      Dekorování šampionů,Vyhlášení tipovací soutěže
15:00 – 18:00      Doprovodný program (motokáry, šlapadla)

Kontakty

greyhoundpark.cz

Termíny