MINULÉ ŽIVOTY A JEJICH VÝZNAM PRO SOUČASNOST – Anna Bělohradská

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Kráčíme životem, zažíváme vzestupy i pády. Vše má své pro i proti. Co se na přednášce dozvíte? Jestli patříte mezi mladší nebo starší duše a co to pro Vás znamená. Země je škola pro duši. Karma je životní plán, co si s sebou přinesete z minulých životů a zde odžíváte. Proč hledáme smysl života. Každý máme svůj životní plán, který jsme si přinesli s sebou na Zemi. 
Jak se může měnit? Co nám přináší nemoce (s ohledem na věk)? Jak zvládat bolest? Jak komunikovat s Vesmírem. Myšlenkami si tvoříme svou budoucnost. Nepřítel je náš strach, jak s ním zacházet? Přijděte se společně s námi položit do tajů duchovních věd z časů minulých a zjistěte tak sami, jak mladá či stará je Vaše duše, zda Váš životní plán jde ruku v ruce s Vašimi životními zkušenostmi a spoustu dalších věcí. Nebudou zde chybět ani odpovědi na Vaše konkrétní otázky.


Pomoc k získání harmonie mezi duší a tělem
- výklad karet
- mistr Reiki
- léčivé energetické masáže
- regrese, minulé životy

Anička Bělohradská je úžasný člověk. Je to žena s velkým Ž. Je moudrá, chytrá i životem prohnaná.
Strávil jsem s ní několik diskusních večerů a nelze ji než velebit. Sama sice tvrdí že je více muž než žena ale vnímám v ní velkou dávku sex-appealu.
Proč přijít na krátké setkání?
- strávíte příjemný večer.
- dovíte se mnohé věci obecně i osobně
- dovíte se proč tu vlastně jste (váš životní úkol)
- seznámíte se s čtyrmi životními branami (na to se zvláště těším)
- zasmějete se
- zjistíte že se na vše dá dívat s nadhledem a optimismem

Vstupné 200 Kč. V ceně je nejen židle, křeslo či polštář k sezení ale také čaj, káva či šungitová a diamantová voda co hrdlo ráčí.
Požádám vás o předběžnou přihlášku. Zavolejte, napište své jméno (závazně) a pomůžete mi vyvarovat se tlačenici a neklidu na začátku akce ale i připravit se na styl přednášky.

Anička Bělohradská je nejlepší kartářka z pražského festivalu a skvělé médium. Zformulujte své otázky a přijďte. Odcházet se vám bude mnohem lépe ;-)

Účinkují

Anička Bělohradská

Termíny