Advent v Ratibořicích

Volný čas, Pro děti

Tradiční akce v závěru roku. Během prohlídky adventně a vánočně vyzdobených interiérů zámku vás po třech letech opět přijme paní kněžna. Zámečtí úředníci a služebnictvo vás seznámí s dobovými zvyky, které se dodržovaly na panském sídle v první polovině 19. století.


http://www.zamek-ratiborice.cz/

Ve vstupní hale bude pro vás připraveno tradičně posezení se svařeným vínem, kávou, čajem a s bohatým sortimentem občerstvení.V Rudrově mlýně v Babiččině údolí vás obdobím adventu a Vánoc na českém venkově provedou členové folklorního souboru Barunka. U Panského hostince a Kuželníku, stejně tak jako i v budově vodního mandlu v sousedství mlýna se bude konat malý adventní trh. V mandlovně bude možné také posedět v "hospůdce" s tradičním sortimentem občerstvení. Na závěr můžete nahlédnout do "štědrovečerně" vyzdobené babiččiny světničky na Starém bělidle.

Upozornění: Ve čtvrtek 4. a v pátek 5. prosince je vstup na program v Rudrově mlýnu pouze v rámci rezervované, tedy objednané prohlídky!

Na celý program, tj. v zámku i ve mlýně, je nutné ve dnech jeho konání pro skupiny nad 10 osob rezervovat vstupenky a objednat prohlídky předem! Vstupné za předem objednané skupiny v pokladně uhradí a vstupenky převezme vedoucí takové skupiny jednotně!

Doporučujeme předchozí rezervaci i na sobotu a neděli pro jednotlivce.

Otevřeno: čtvrtek - neděle 9 až 16 hodin. Rezervace prohlídek pro skupiny i jednotlivce a podrobné informace na telefonním čísle 491 452 123 (pouze v pracovních dnech v čase od 7 do 14 hodin). Vstupné na program:

Zámek

- plné 60 Kč,

- senioři nad 65 let 50 Kč

- děti nad 6 let, studenti a ZTP 40 Kč

- děti do 6 let ve skupinách (MŠ) 20 Kč

- děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma

- rodinné vstupné 170 Kč

Rudrův mlýn

- plné 35 Kč

- senioři nad 65 let, děti nad 6 let, studenti a ZTP 30 Kč

- děti do 6 let ve skupinách (MŠ) 20 Kč

- děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma

- rodinné vstupné 90 Kč

 

Termíny