Umění dobrého života – ROD – místo odkud přicházíme

Kurzy, vzdělání, konference

Seminář zaměřený na léčbu rodu, odstranění rodových zátěží, zrušení kleteb a narovnání map, které svazují naše kroky. Pomocí šamanských metod léčení vstoupíme do míst, které se jen těžko odkrývají, ale také do těch, která nás dokážou naplnit silou. Za zvuku šamanského bubnu se setkáme se svým spojencem, duchovním učitelem a s jejich pomocí rozpleteme pouta našich rodů a uvolníme energii, která nás drží. Naučíme se jak pomoci sobě ale i druhým na jejich cestě a jak narovnat vztahy s rodiči a s našimi dětmi.

Vzdělávání vhodné také pro léčitele a terapeuty.

 

Termín setkání:

sobota 22. března 2014 od 10.30 (sraz v pátek nebo nejpozději v 10 v sobotu) do 20 hod s přestávkou na oběd

neděle 23. března 2014 od 10.00 do 15.30 hod s přestávkou na oběd

 Účastnický poplatek: 2000 Kč (+ 500 Kč na společné stravování od pátku večera do nedělního odjezdu). Nutné zaplatit zálohu min. 500 Kč na účet 51-1860020217/0100

Místo: Šamanské centrum Háj, Háj u Habartic 23, Okr. Liberec

S sebou: Budeme pracovat v týpí, a proto se pohodlně oblékněte. Vezměte si s sebou také spacák, přezůvky, psací potřeby, šátek na oči, a pokud máte tak i chřestidlo a šamanský buben.

Doprava:

Autem (z Prahy 130 km - většina cesty je po dálnici, my to jezdíme za hodinu dvacet) nebo autobusem z Čerňáku (metro - Černý most) přes Liberec do Černous nebo vlakem z Frýdlantu… rádi Vás od zastávky přivezeme nebo domluvíme spolucestování s některým dalším účastníkem semináře - jen je potřeba dát vědět a my rádi pomůžeme, jak jen to bude v našich silách :)… podrobnější informace najdete v Kontaktech.

 

Na společnou práci se velmi těší

Markéta a Pavel Švarcovi

Kontakt pro přihlášení: poradna@pristav69.cz, tel.: 775651220, www.pristav69.cz

Účinkují

Markéta a Pavel Švarcovi

Termíny