Chrtí dostih Second Dual Racing v Greyhound Parku

Volný čas, Sport, Pro děti

V sobotu 8.3.2014 od 12:00 hod se v pražském Greyhound Parku uskuteční již druhý závod chrtí dostihové sezóny 2014 - Second Dual Racing. Na start se proti sobě postaví vždy dvojice chrtů, kteří změří síly na perfektně připravené pískové závodní dráze, která odpovídá těm nejvyšším standardům.

Neváhejte a přijďte povzbudit své psí favority, domů si zajisté odnesete nezapomenutelný zážitek. Je možné si i vsadit na výsledné pořadí chrtích závodníků. Tipovací lístky na tuto akci nejsou zpoplatněné. Bude-li Váš tip správný, můžete se těšit na láhev kvalitního vína. Po skončení závodu proběhne slavnostní dekorování psích šampionů a Vaše děti jistě ocení možnost pohladit si vítěze (ale i poražené) a třeba se s nimi vyfotit.

Po vyhlášení výsledků chrtích dostihů budete moci využít i dalšího doprovodného programu. V areálu Greyhound Parku v Motole je možnost zapůjčit si závodní elektro-motokáry nebo šlapací Go-karty a při této příležitosti můžete zabojovat o přední příčky na výsledkové listině šampionátu TOP Speed. Akce je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Nudit se u nás určitě nebudete. Těšíme se na Vás již tuto sobotu v Greyhound Parku Motol.

Vstupenka na akci stojí 50 Kč, ale pozor, v den konání akce ji lze zároveň využít jako poukázku na konzumaci v naší výtečné restauraci Four Leaf. Více informací o restauraci a jídelním lístku naleznete na tomto odkazu: http://www.greyhoundpark.cz/clanky/restaurace.aspx 

Termíny