Výstava fotografií Václava Touška na Slapech.

Výstava

Výstava Václava Touška „Mozaika fotografických pohlednic Místa přírody“ je nainstalovaná do multifunkční budovy Pavilonu Slunce, která je součástí golfového areálu Golf Park Slapy sv. Jan na adrese Slapy nad Vltavou 413 (GPS: N 49°,4816948, E 14°,2426806).

Výstava je přístupná veřejnosti (nejenom golfistům) od  1.3.2014 do 31.5.2014 denně od 9:00 do 17:00 hodin. V recepci Pavilonu Slunce si můžete zakoupit originální poštovní pohlednice všech vystavených fotografií Václava Touška. Ostatní informace dostanete na tel. čísle recepce: +420 603 81 44 55.

Udělejte si výlet a spojte pobyt v přírodě s uměním, budete příjemně překvapeni, jak do sebe vše krásně zapadá.

Pavilon Slunce se nachází pouhých 18 km od okraje Prahy u obce Slapy a nabízí zázemí nejen golfistům, ale i turistům a návštěvníkům obecně. Je umístěn přímo v srdci tradiční výletní oblasti Slapské přehrady, vhodné pro výlety pěšky i na kole, vyjížďky na koních a všechny druhy výletních aktivit.

Pavilon Slunce nabízí restauraci s kvalitní gastronomií, shop, šatny, wellness se saunou a vířivkou, tělocvičnu se širokým cvičebním programem, rehabilitaci, dětskou hernu a také infocentrum s možností užitečných rad a tipů na výlety po okolí.

Spojení: Auto: je k dispozici parkoviště, Bus: http://www.idos.cz, Lodě: http://www.lodnidopravaorlikslapy.cz

Termíny