Mimoňská párty II.

Hudba, Reggae & Ska, Folk & Country
Druhý ročník ulítlé akce se širokým rozpětím žánrů a velkou náloží mimoňství! Vystoupí kapely MessenJah, Vasilův Rubáš, písničkář Jan Šesták a herec JAROSLAV DUŠEK. Celý koncert rozzáří světelná show videomapping.

Přijďte a uvidíte, že NENÍ DŮLEŽITÉ BÝT "NORMÁLNÍ", ALE HLAVNÍ JE BÝT SPOLU RÁDI!

INTERPRETI:
MESSENJAH se řadí k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Jako jeden z mála staví na síle poselství i melodie – tvoří zapálené, spiritualitou dotknuté texty, které mají sílu oslovit posluchače napříč věkovým i žánrovým spektrem.

Nezávisle maximální androfolkové duo VASILŮV RUBÁŠ je drsná kapela jemných mužů. Tato střelená dvojka dokáže rozohnit široké publikum všech věkových kategorií a různé míry mimoňství.

Autorské skladby JANA ŠESTÁKA, písničkáře na kolečkách, jsou otevírající, pohodové, inspirované jeho životní cestou.

SPOLURÁDI o.s. je neziskovka s posláním realizovat společné aktivity pro lidi s postižením a bez postižení. Hlavní specializací sdružení je cestování bez bariér. Pomáháme znevýhodněným lidem plnohodnotně si užít volný čas mezi zdravými přáteli. Těm na oplátku umožňujeme prožít nevšední zážitky a spatřit svět očima hendikepovaných. To je pro nás ta pravá integrace v praxi. Jak pěkně to funguje, se můžete přesvědčit na našem webu www.spoluradi.org nebo na facebookových stránkách Spolurádi.
Termíny