Shen Yun - představení, které okouzlilo miliony, opět přijíždí do České republiky!

Divadlo

Představení, které okouzlilo miliony, opět přijíždí do České republiky!

V rámci světového turné zavítá letos již po šesté do České republiky newyorský soubor Shen Yun Performing Arts, aby obecenstvu v Praze a v Brně předvedl nejkrásnější příběhy z čínské kultury. Soubor Shen Yun prostřednictvím úžasného klasického čínského tance a hudby oživuje 5000 let čínské civilizace.

 

Vystoupení rychle postupuje regiony, dynastiemi a legendami. Etnické a lidové tance zaplňují jeviště barvami a energií. Fantastické fyzické výkony, burácející válečné bubny a mistrní pěvci se objevují před animovanou velkoplošnou projekcí na pozadí, jež diváky přenese do vzdálených končin.

 

„Představení bylo úplně fascinující, nádherné.“

Vlastimil Harapes, baletní mistr

 

Shen Yun – to je ohromná produkce s téměř 100 umělci, 400 kostýmy a orchestrem, který jako jediný na světě trvale obsazuje jak klasické západní nástroje, tak i čínské nástroje.Představení každý rok navštíví více než 100 měst a zhlédne je přes 1 milion diváků. Vystoupení na předních světových scénách, jako například v Lincoln Center v New Yorku, jsou vyprodaná.

Čeští diváci budou moci Shen Yun sledovat 3. května 2014 v pražské Státní opeře a 6. a 7. května 2014 v Janáčkově divadle v Brně.

Více informací naleznete na stránkách www.ShenYun.com.

Kontakty

www.ShenYun.com

Termíny