Shen Yun 2014, čínský tanec

Divadlo, Volný čas, Hudba

Shen Yun, přední soubor klasického čínského tance v České republice!

 

Shen Yun oživuje 5000 let čínské civilizace prostřednictvím klasického čínského tance a hudby v úžasném představení, na které nikdy nezapomenete.

Shen Yun zachycuje ducha kultury, která byla dlouho ztracena. Představení rychle postupuje regiony, dynastiemi a legendami. Etnické a lidové tance zaplňují jeviště barvami a energií. Fantastické fyzické výkony, burácející válečné bubny a mistrní pěvci se objevují před animovanou velkoplošnou projekcí na pozadí, která vás přenese do jiného světa.

Je to ohromná produkce se zhruba 400 kostýmy a orchestrem, který jako jediný na světě trvale obsahuje jak klasické západní nástroje, tak i čínské nástroje.

Shen Yun je první společností, která světu prezentuje klasický čínský tanec ve velkém měřítku. Jeho představení obletěla svět rychlostí blesku a navštívila více než 100 měst. Vystoupení na předních světových scénách, jako například v Lincoln Center v New Yorku, jsou vyprodaná.

„Představení bylo úplně fascinující, nádherné.“

Vlastimil Harapes, baletní mistr

 Představte si cestu do světa, který byl dlouho ztracen a nemůžete ho vidět nikde jinde – ať už jsou to starobylé legendy či nebeské paláce nebo prašné roviny Říše středu. Představení, jako je tohle, už neuvidíte ani v Číně, kde bylo toto dávné dědictví zničeno. Nyní ho však můžete prožít živě na jevišti.

Po tisíce let čínští umělci kultivovali ctnost, protože věřili, že k tomu, aby jejich umění bylo hodno nebes, musí usilovat o vnitřní čistotu. Umělci Shen Yun dnes tuto vznešenou tradici následují. Výsledkem je představení dokonalé krásy, čistoty a dobroty. Je to představení, které pozvedá duši.

Zjistěte, proč umělci a návštěvníci divadla po celém světě označují Shen Yun jako „dechberoucí“, „okouzlující“, „zázračné“ a „inspirující“. Nechte se přenést do světa vzdálených zemí a starobylých legend. Zhlédněte Shen Yun a zjistěte, jak se můžete inspirovat i vy sami.

 

Záštitu nad představením pro rok 2014 převzala nadace Vize 97, Nadace Dagmar a Václava Havlových.

Klasický čínský tanec v podání Shen Yun Odkazy:

Web Shen Yun, vstupenky, videa:

http://cs.shenyunperformingarts.org/about

Klasický čínský tanec v podání Shen Yun:

http://cs.shenyunperformingarts.org/chinese-dance

 

 Trailer 2014 a další videa

http://cs.shenyunperformingarts.org/videos/index/play/Cs46RLI34oQ/nov%C3%BD-trailer-shen-yun-2014#featured

 

Účinkují

Seznamte se s umělci nejlepšího souboru klasického čínského tance. Newyorského Shen Yun. Smile

http://cs.shenyunperformingarts.org/videos

Termíny