Na Náplavku můžete vyrazit i v zimě! Zajděte si ve středu do Lázní na lodi.

Volný čas

Sauna, loď a pivo s výhledem na panoráma Pražského hradu a celý levý břeh romantické Vltavy. Ptáte se, kde je možné zažít tohle všechno najednou? Klub Lázně na lodi ctí starou tradici lázeňství a každou středu k tomu ještě nabízí na své palubě vychlazené pivo Ferdinand z Benešova.

Kochat se výhledem na stověžatou matičku Prahu ze sauny na palubě zní jako celkem odvážná představa. Odpočinek v relaxační zóně, v ruce jedno skutečně vychlazené pivo a středeční večer je váš.

Projekt Lázně na lodi je originálním projektem z architektonické dílny studia H3T architekti, které funguje již od roku 2009. Vítek Šimek a Štěpán Řehoř, hlavní tvůrci pilotního projektu, se zamysleli nad fenoménem starého pražského lázeňství a přišli tak na nápad postavit saunu přímo na lodi. Z horké sauny pak můžete skočit rovnou do příbojů studené Vltavy, nebo se spokojit s ledovou sprchu přímo na palubě.

Do sauny se vejde kolem 15 lidí, takže nezapomeňte vzít přátelé, nebo vyrazte s kolegy po práci. Lázně disponují novými šatnami a v odpočívárně uvidíte takové obrázky staré Prahy, až se vám zamotá hlava. Nebo se vám možná zatočí z nabídky sedmi piv na palubě. Nejoblíbenějším dnem v týdnu je pak středa, kdy na loď zakotví i pivní služba Ferda domů, která nabízí každou středu zdarma rozvoz piva Ferdinand z benešovského pivovaru po celé Praze. A že to po té sauně opravdu šmakuje.

A jaké jsou na Lázně na lodi reakce? Posuďte sami:

„Genius Loci téhle sauny mě dostal! Z potírny výhled na Pražský hrad a Petřín, kamna na dřevo, osvětlení svíčkami, koupel ve Vltavě, záchod v podpalubí, po celou dobu mírné houpání…a jako bonus 3 Finové. Vřele doporučuji!“ Tak co s načatým středečním večerem v Praze?

Adresa: Lázně na lodi, Rašínovo nábřeží, Náplavka, Praha 2, tel.: 732 289 654, e-mai: info@laznenalodi.cz, více na: www.laznenalodi.cz nebo www.ferdadomu.cz

Termíny