Kdy rozkvetou mandloně? Tipujte a vyhrajte hustopečskou mandlovici

Volný čas

Máte správný odhad? Tipněte si, kdy letos rozkvetou mandloňové háje a vyhrajte štědré dárky z Hustopečské mandlárny. Vzhledem k časnému jarnímu počasí můžeme být v očekávání už brzy. Květy hustopečských mandloní patří každoročně mezi první posly jara. Jak tomu bude letos? Posílejte své tipy na tic@hustopece-city.cz , uzávěrka je již 28. února 2014.

Vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční na jarních Slavnostech mandloní a vína, které se konají v sobotu 29. března 2014 na Dukelském náměstí a v lokalitě mandloňových hájů.

Pravidla soutěže:

-          oceněni budou 3 výherci, kteří odhadnou nejpřesnější datum kvetení

-          v případě více shodných tipů proběhne losování

-          uzávěrka je 28. 2. 2014

-          zasílací adresa tic@hustopece-city.cz , v předmětu zprávy uveďte tip-mandlone

-          v potaz bude brán termín kvetení v rozsahu alespoň 1/3 rozkvetlého sadu. Nikoliv jeden ojedinělý květ

-          výsledky soutěže budou zveřejněny v Hustopečských listech, na www.hustopece-city.cz, www.hustopece.cz a na FCB profil Hustopeče city.

Chcete nápovědu? V roce 2013 rozkvetly mandloně 19. dubna. Více ale napoví skutečná vycházka do mandloňových sadů. Ačkoliv je ještě únor, příroda se pod hřejivým Sluncem tváří jako na jaře. A vybízí k procházkám. Mandloňovou stezkou, kolem hustopečských rybníků až na rozhlednu v mandloňových hájích.

Pořadatelem soutěže je město Hustopeče prostřednictvím Marketingu a kultury o.s. ve spolupráci s Hustopečskou mandlárnou.

Organizátor (MaK) si vyhrazuje právo na změnu termínu vyhlášení vítězů a předání cen, v návaznosti na skutečný termín rozkvětu mandloní. Účastí v soutěži nevzniká právní nárok na vymáhání ceny.

Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci Marketingu a kultury města Hustopeče a Hustopečské mandlárny.

Termíny