Can You Make It?

Volný čas

Red Bull Can you Make it

Cestování zadarmo, neuvěřitelná podívaná během cesty a nezapomenutelné zážitky o kterých se ještě bude dlouho povídat. To je unikátní "soutěž" určena pro všechny studenty: Red Bull can You Make It. Univerzitní týmy z 27 zemí celého světa si prověří mentální a fyzické schopnosti na cestě Evropou dlouhé více než 1000 kilometrů, na kterou  mají pouze 7 dní. Má to však malý háček- tříčlenné týmy během své cesty nesmí používat hotovost ani kreditní karty. Za dopravu, ubytování, jídlo a ostatní nezbytnosti smějí týmy platit jen a pouze plechovkami Red Bullu!

Během svého cestování  mají týmy po Evropě rozmístěné několik kontrolních míst, které dobrodruhy namotivují a dodají energii posunout se o kus dál k cíli. Startuje se ze čtyř zastávek: Londýn, Paříž, Miláno nebo Vídeň, jediná cílová páska je v Berlíně.
** (veškeré  finance spojené s cestou na start hradí Red Bull)

 A kdo vyhrává? No jedině ten , kdo za sedm dní stihne překonat největší vzdálenost pomocí všemožných dopravních prostředků a v cílové pásce Berlína bude nejpozději do 11. dubna do 17:00 hodin. Velkolepý start je 4.4. , konec 11.4.  Jak se přihlásit?  Do 12.3. 2014!   Natočte se svým univerzitním týmem kreativní video v angličtině, ve kterém v méně než 60s vysvětlíte, proč Vy máte být vybráni. V přihlášce na webu www.redbullcanyoumakeit.com společně vyplňte krátký dotazník a celé odešlete do 12. března. Jakékoliv dotazy mohou zájemci posílat na email canyoumakeit14@redbull.cz. Neváhej už ani vteřiny, svolej svoje studující kamarády,dejte dohromady další hvězdnej team a reprezentujte naši Českou Republiku!:)
Termíny