Pohádka o Hračkožroutovi ve Zlatém jablku

Divadlo, Pro děti

Poslední neděle v únoru bude ve Zlatém jablku opět patřit pohádce. V novém prostředí kinosálu zdejšího multikina se představí dětem dobře známé a oblíbené divadelní sdružení MIM.o.s. z Prahy s klasickým divadelním představením „Noční skřítek aneb Pohádka o hračkách a statečné mamince“. Pohádka z pravidelného cyklu pohádkových nedělí začíná ve 14:00 hod.

S pohádkovým představením „Noční skřítek aneb Pohádka o hračkách a statečné mamince“ dorazí v neděli 23. února do Zlína po čase opět divadelní sdružení MIM o.s. z Prahy. Příběhem o tom, co všechno se může odehrát v docela obyčejném pokojíčku nepořádné holčičky, provede malé diváky nejen kuřátko s prasátkem, ale i noční skřítek Hračkožrout a spousta dalších postaviček. Nejdůležitější postavou se ale ukáže být maminka holčičky Jiřinky. Jak to nakonec s Jiřinkou, která nechtěla uklízet hračky, dopadne? To se dozví děti v neděli ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema, kde se pohádková představení od letošního ledna nově odehrávají.

Pohádka trvá 50 minut a je určena pro děti od 3 do 8 let. Stejně jako u ostatních představení, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny na návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné 40 Kč.

 

Termíny