REEBOK YOGA SENSATION

Sport

 

V neděli 25.5. 2014 se bude konat v O2 aréně Praha První ročník největšího festivalu jógy ve střední Evropě.

Kolem dvou tisíc vyznavačů a milovníků  jógy se tu sejde na festivalu REEBOK YOGA SENSATION. Na hlavní stage a ve třech menších sálech si zacvičí s nejlepšími českými lektory a zahraničními hvězdami. Představí se tu všechny populární současné směry jógy: hatha jóga, ashtanga jóga, vinyasa jóga, power jóga i kundalini jóga. Nadšeni budou začátečníci i zkušení jogíni. Pro posledně jmenované jsou určeny workshopy špičkových instruktorů. 

Vrcholem Reebok Yoga Senzation pak bude společný Pozdrav slunci, který se v takovém množství v Česku cvičí vůbec poprvé.  Účastníci pozdraví slunce celkem 108 krát. Tento zhruba tříhodinový happening bude doprovázen živou klasickou hudbou. Cvičit se bude v kulisách iluzorního velkoměsta. Art managerem akce je populární choreograf a tanečník Yemi.

Jógové festivaly s hromadnými Pozdravy slunci se pravidelně konají v Londýně, Paříži i New Yorku. Reebok Yoga Senzation bude první akcí tohoto druhu u nás: Tedy skutečnou jógovou senzací, na které nebude chybět nikdo, kdo to s jógou myslí vážně. 

Celodenní vstupenka bude stát pouze 490 CZK a  v prodeji bude přes terminály Sazka po celé České republice od 1.března 2014. Zakoupením vstupenky účastník automaticky získává cvičící podložku (jogamatku), kterou obdrží v den konání akce přímo na místě.

 

Termíny