Oslavte Sv. Valentýna stylově ve Four Seasons !

Volný čas

Začátek února se tradičně nese ve znamení valentýnských oslav a v souvislosti s tímto svátkem zamilovaných připravili hotel Four Seasons Prague a restaurace CottoCrudo jedinečné menu, plné gastronomických a relaxačních zážitků.

Slavnostní valentýnská večeře

Tým Richarda Fuchse, šéfkuchaře restaurace CottoCrudo, sestavil na večer 14. února dvě variace speciálního menu, které při podávání za svitu plamenů svíček a s výhledem na Pražský hrad nadchne všechny romantiky. Těšit se můžete například na Risotto Champagne s Naveli šafránem a mušlemi svatého Jakuba; Mléčnou telecí svíčkovou, bramborovou Galette a kachní foie gras s Barbera vinnou omáčkou nebo Amedei čokoládové soufflé s malinami a další pochoutky.

Všichni, kteří si rezervují na tento speciální večer stůl v restauraci CottoCrudo, mají navíc možnost vyhrát elegantní set up stolu pro dva značky Rosenthal a set příborů od Villeroy & Boch – vše od Potten & Pannen, doplněné o sklo a doplňky od CottoCruda.

Speciální valentýnské cupcakes

Zamilovaně laděné čokoládové cupcakes doplní nabídku restaurace CottoCrudo a v průběhu 14. února bude možné zakoupit set dvou v dárkovém balení na baru CottoCrudo.

Valentýnská návštěva spa

Na své si přijdou také všichni, kdo dávají přednost hýčkání těla před chuťovými pohárky – Spa hotelu Four Seasons Prague má skvělý tip na originální Valentýnský dárek – ošetření a produkty jedinečné kosmetiky Omorovicza v luxusních prostorách pětihvězdičkového hotelu. Do 14. února je možné zakoupit dárkový certifikát i kosmetiku Omorovicza s 25% slevou.

Termíny