Miss Academia Zlaté jablko 2014

Volný čas

Ve středu 12. února propukne ve Zlatém jablku speciální valentýnská Fashion show spojená s volbou Miss Academia Zlaté jablko 2014. Od 16 hodin mají návštěvníci centra možnost shlédnout módní přehlídku finalistek Miss Academia, které se představí v modelech z jarních kolekcí značek prodávaných v OZC Zlaté jablko. Součástí programu bude i hudební vystoupení hvězdného hosta - zpěvačky Debbi nebo přehlídka stylingu Salonu Fabien.

Každý návštěvník Zlatého jablka může průběh soutěže ovlivnit a hlasovat pro svoji favoritku. Speciální box a hlasovací lístky jsou již umístěny v přízemí Zlatého jablka. Navíc má každý z hlasujících možnost vyhrát některou ze speciálních valentýnských cen v podobě romantické večeře pro dva v restauraci TAM TAM, sladké pokušení v kavárně Golden Cafe, vstupenky do multikina Golden Apple Cinema a na finálový večer Miss Academia 2014, který se uskuteční 11.3. v Kongresovém centru.

V závěru akce budou vyhlášeny 3 dívky s největším počtem hlasů, které kromě titulu Miss Academia Zlaté jablko 2014 obdrží také poukázky na nákup ve Zlatém jablku. Hlasování probíhá od 1. 2. do 12. 2. 2014 do 16:00 hod, kdy bude po 18. hodině udělen titul dívce, která si získala nejvíce sympatií návštěvníků Zlatého jablka, a budou také vylosováni 3 výherci hlasovací soutěže.

Více informací a podrobná pravidla na www.zlatejablko.cz a www.missacademia.cz

Termíny