BADYSFEST

Volný čas, Hudba

 

BADYSFEST je rockový festival konaný v sobotu 14.června 2014 od 13:00 hodin, je již II. ročník, který se pravidelně koná každý rok začátkem června v Nučicích nedaleko Prahy v areálu Sokol Nučice a  otevírá tak další rok open air festivalů. Na náš festival pořádaný BADYS o.s., zveme jak mladé začínající kapely, tak kapely z naší rockové špičky. V neposlední řadě, také část výtěžku bude opět  jako loni každoročně putovat na dobročinné účely Člověk v tísni. http://www.clovekvtisni.cz/cs

Podle převážně pozitivních ohlasů a pěkné účasti na loňském prvním festivalu BADYSFEST, jsme přesvědčeni, že si na náš festival, každým rokem najde cestu stále více lidí a v budoucnu se stane jedním z prestižních festivalů v České republice, kam se lidé budou vždy rádi vracet, nejen za kvalitní muzikou, ale pro pohodou festivalu, kterou návštěvníkům vytvoříme díky velké podpoře našich partnerů festivalu v míře vrchovaté, díky naším partnerům v oblasti gastronomické, obchodní, IT, mediální a kulturní, v čele s naším hlavním partnerem SHERON.

Dostupnost na festival, i díky tomu, že je nedaleko Prahy, je velmi dobrá. Je to 10minut autem od metra Zličín. Případně MHD autobusy, nebo i vlakem s celého okolí a koutů republiky. 

GPS  +50° 0' 54.68", +14° 13' 44.51"

Veškeré potřebné informace se návštěvníci festivalu dozvědí nejen prostřednictvím našich webových stránek festivalu BADYSFEST www.badysfest.cz , BANDZONE http://bandzone.cz/fan/davidsindelar FACEBOOK https://www.facebook.com/pages/BADYSFEST/596079820452912 ale i na plakátech, letácích, kalendářích, samolepkách a dalších propagačních materiálech festivalu BADYSFEST. Dále v rádiích (Rádio BEAT – hlavní mediální partner v čele s moderátorem rádia Standou Rubášem, který bude opět celý festival  moderovat), internetových portálech, novinách a TV stanicích.

 Pro média jsou k dispozici na webových stránkách festivalu v sekci PRESS veškeré potřebné informace včetně akreditace a jiných materiálů ke stažení pro propagaci festivalu BADYSFEST.

 

BADYS o.s.   Komenského 1182/10, 252 19 Rudná

Účinkují

VISACÍ ZÁMEK, PUMPA, PLEXIS, APPLE JUICE, HEEBIE JEEBIES, BADYS, VOSÍ HÍZDO, FENOMEN a HERO FROM ZERO.

Kontakty

www.badysfest.cz

Termíny