Tvoření bez hranic - Únorové vločkování s Piškotkou

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Vyrábět budeme netradiční  stojánky na štětce, tužky..., které ve výsledku vypadají jako keramické, nebo právě zasněžené...(budete si moci vybrat mezi dvěma technikami. Budete překvapeni, co dokážete netradiční technikou, která k nám dorazila z Belgie. Přivolejme si sníh čistý a jiskřivý, jak jej známe z pohádek...
Originální autorský workshop z dílny Otevřeného atelieru Surjaloka za použití mnoha typů vatových polotovarů (bílé, růžové piškotky aj.) a přírodních i alternativních materiálů k dekoru. 

Vhodné pro dospělé do 99let s dětmi od 5let. Zváni jsou i dospěláci  i bez dětí :-)Srdečně zveme na tvořivé hraní.

Více o tvořivém atelieru 


Ateliér Surjaloka ve spolupráci s dětským klubem Piškotka
  pro Vás pořádá během roku několik tvořivých sobot, ze kterých si každý odnese vlastnoručně vyrobený výrobek, hromadu nápadů a příjemný pocit z tvořivě stráveného času. Čekají tu na Vás tvůrčí dílny plné vyrábění, povídání a vzájemného potkávání. Po celou dobu se všem věnuje lektor.

Pro koho tu jsme?  Vítáni jsou rodiče s dětmi, dospěláci, skoro dospěláci, senioři,  zkrátka všichni, kdo k nám mají blízko. Horní věková hranice není omezena. Děti by měly umět počítat do deseti. A pokud ne, rodiče určitě pomůžou.

Čím se lišíme ? Zveme Vás do prostoru, kde se můžeme inspirovat navzájem.  Kde se nebudeme učit pouze konkrétním technikám, jako ve škole.  Naopak, nápady budeme kombinovat.  Vdechneme život předmětům, u kterých byste to třeba nečekali.  Budeme využívat materiály nejen výtvarné, umělecké, průmyslové, ale i ty běžně dostupné.  Právě tato spojení dávají vzniknout originálním věcem.  Některé materiály Vás dokonce mohou překvapit, jiné učarovat.  OFotografie z dílny Surjaloka Atelieru  najdete například ZDE 

 

Účinkují

Lektoruje Ela Gaurí, Surjaloka Art 

Další dokumenty k akci

  
Termíny