Four Leaf Restaurant v Greyhound Park Motol pro rodiny s dětmi

Volný čas, Sport

Four Leaf  Restaurant v Greyhound Park Motol pro rodiny s dětmi   

Srdečně si vás dovolujeme pozvat do nově otevřené  restaurace Four Leaf Restaurant v Greyhound Parku, v přírodním parku Košíře – Motol, kde se ti nejlepší kuchaři a profesionálně vyškolený personál postará o to, aby se z Vaší návštěvy stal nezapomenutelný zážitek.

Výjimečné prostředí, dokonalý servis, jedinečný cit pro detail. Místo, kde se rodí pravé umění gastronomie. Skvělé menu, nekuřácké prostředí, vlídné pro rodiny s dětmi, dobrý přístup pro kočárky i vozíčkáře.    

Stálé menu i denní nabídkové menu obsahuje ryby a speciality z různých druhů masa a zeleniny. Doporučujeme např. telecí specialitu „ossobuco“ podávanou s mátovým rizotem, nebo grilované filátko z candáta s fenyklovým pyré.  Z dezertů doporučujeme např. křehoučký, teplý, máslíčkem vonící domácí jablkový závin s pravou šlehačkou a snítkou máty.   
Každý týden obměna menu! Přijďte ochutnat – určitě si pochutnáte!

Tři restaurace jsou situovány ve dvou podlažích, v provozu jsou dle ročního období, či dle typu akce. Pro děti kreslící koutek, obrázky dětí jsou čtvrtletně veřejně losovány – výherce čeká sladká odměna. Nabranou energii mohou děti i s rodiči vydat na šlapadlech nebo jízdou na elektro-motokárách na naší indoor závodní dráze.  

Potěšit můžete mlsný jazýček i oko – v Caffe Gallery naleznete kromě skvělé kávy i sbírky obrazů známých osobností, jako např. Karel Gott, Lucie Bílá, Osmany Laffita, Jadran Šetlík, nebo obrazy naivního umění Fr. Ringo Čecha s autorskými žertovnými legendami k jednotlivým dílům.  

Kde nás najdete: Greyhound Park Motol, Plzeňská 215f, Praha 5 – Motol. Pohodlně zaparkujete přímo v areálu, před vstupem do restaurace.  
Tel.: 724 100 904.

Další informace:  

http://www.greyhoundpark.cz/clanky/restaurace.aspx

http://www.greyhoundpark.cz/clanky/kalendar.aspx

 

Budeme se na Vás těšit a přejeme hezké zážitky! 
Four Leaf Restaurant
www.greyhoundpark.cz

 

Termíny