Fashion workshop Hvar © XXV.

Volný čas, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference

Chcete poznat, jak se fotí skutečné fashion s prof. modelkami, stylingem a moderní technikou?
Workshop je určen pro začínající i pokročilé autory, které zajímá oblast profesionální fotografie fashion, glamour a portrétu. Podle schopností se rozdělí účastníci kurzu do pracovních skupin. K fotografům naprostým začátečníkům používáme individuální přístup a je jim věnována zvláštní péče během výuky. Zpětná vazba je hodnocení denních prací při večerní projekci.

Účinkují

Kurzem vás provedou zkušení lektoři
Igoo Adler
- zakladatel kurzu, módní fotograf, členství Asociace Modelingových Agentur a prezídia Princess of the World, od roku 2000 pořádá a lektoruje zahraniční fashion workshopy, Fotoškola Praha - Brno. Stvrzovatel v rámci projektu Rozvoj a implementace Národní soustavy kvalifikací, zpracování posudku ke kvalifikačním a hodnoticím standardům fotografických profesí. Rozhovor pro FOCUS magazine... *PDF

Aleš Fremut(Česká MISS, Perfect WOMAN...). Jak na workshop módy článek - časopis FotoVideo...*PDF

Jozef Danyi člen APF, Česká federace fotografického umění. Získal zlatou medaili FIAP a čestné uznání FIAP /Fédération Internacionale de I Art Photographique“), zlatou medaili RPS za nejlepší portrét (The Royal Photographic Society of Great Britain/, čestné uznání PSA (The Photographic Society of Ameriaca) a na 16 akceptaci na mezinárodních fotografických salonech pod záštitou FIAP konaných například: v Anglii, Francii a Argentině, a k tomu řadu dalších ocenění v USA a Polsku.

Termíny