OTK + PERHAPS (us) + UNKILLED WORKER / 12.2. @ Pohoda

Hudba

OTK + PERHAPS (us) + UNKILLED WORKER / 12.2. @ Pohoda

 

Ve středu 12.2. nastane psychedelická pohoda. Přivezou nám jí legendární OTK, ke kterým se do dodávky na poslední chvíli vešel i Unkilled Worker a ze zámoří se všichni těšíme na Bostonské Perhaps, který maj ty nejdelší a nejkrásnější písničky!

Místní Borci uvádějí:

~how can i explain the way it is? the way it isn't?~

OTK
/alternative rock, silver rocket
K nesmrtelnosti vede i civilní cesta, hrát si na enigmu není třeba. Pole jde přejít i tou nejkratší cestou, zablácený kanady lidi nosí čistě proto, aby se jich ptali, kudy šli. Zeptej se svýho srdce, jak moc jsi starej. Hudba OTK se ptá často. Odpovědi hledej sám, cesta k nim je krásná.
http://www.silver-rocket.org/kapely/otk
http://www.noise.cz/otk/

PERHAPS (us)
/progressive rock, math rock
Perhaps zní jako apokalyptický soundtrack k těm pár vteřinám mezi zakopnutím a následným pádem ze schodů. Chvíle, kdy vám před očima neprobíhá celý život, jenom pár předchozích hodin, během kterých jste se dostali do stavu, kdy je onen pád ze schodů nevyhnutelný. Překotná rytmika, jazzový feeling. Vyzvracet se hned a líp usnout, nebo se poddat bublání v útrobách? Hranici únosnosti si nastavte sami. V každém případě je to památný zážitek.
http://perhaps.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/666perhaps666?fref=ts

UNKILLED WORKER
/singer-songwriter, silver rocket
Armáda démonů života v těle kanadské hory. Šest strun a hlas útočí na kosti a klouby a prach z nich pouští po větru. Neboj se zimy, větru, tvrdí chlapi maji těžký duše plný vzpomínek na krásný toky ztracené země. Fear not the river.
http://www.silver-rocket.org/kapely/unkilled-worker
http://unkilledworker.wordpress.com/unkilled-worker/

Start: 20:00
Vstup: 120,- --> 160,-

Fb event: https://www.facebook.com/events/638608432870438/?fref=ts

Last.fm event: http://www.last.fm/event/3748549+OTK+%3C%3E+Perhaps+(US)+%3C%3E+Unkilled+Worker

Termíny