NEROSTE VÁM DOMA MALÝ ATLET ČI ATLETKA? PŘIVEĎTE SVÉ RATOLESTI DO GALERIE HARFA A BUDETE MÍT JASNO

Sport, Pro děti

U příležitosti Mezinárodního atletického mítinku, který se bude konat na sklonku února v pražské O2 areně, připravila Galerie Harfa víkendový program s názvem Atletika pro děti. Uskuteční se 1. a 2. února 2014 od 10 do 18 hodin a umožní dětem od 4 do 11 let vyzkoušet si nejrůznější atletické disciplíny. Děti se mohou také inspirovat a získat podpis od největších tuzemských atletických hvězd, jakými bezesporu jsou Lukáš Melich a Zuzana Hejnová. Za zájem a snahu vyzkoušet něco nového jsou pro všechny děti připraveny drobné ceny.  

Špičkových atletů má Česko celou řadu, ale oproti fotbalu, hokeji nebo tenisu je atletika z hlediska popularity široké veřejnosti stále trochu pozapomenutá. A to je škoda, protože nabízí širokou škálu disciplín, kterým je možné se věnovat a rozvíjet své pohybové schopnosti.   

Popularizace atletiky u dětí je cílem projektu, který se představí v Galerii Harfa. Děti si zde mohou vyzkoušet dětský atletický víceboj, skok do výšky anebo dětský vrh koulí. Veškeré aktivity budou probíhat pod dozorem profesionálů, kteří na místě posoudí, jaká disciplínu tomu kterému dítěti nejlépe „sedí“.    

„Inspirací pro děti mohou být i autogramiády našich známých atletů. Konkrétně v sobotu 1. února od 13.30 do 14.30 se bude podepisovat Lukáš Malich, český reprezentant v hodu kladivem. V neděli 2. února ve stejný čas bude autogramy rozdávat běžkyně a překážkářka Zuzana Hejnová,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa. Každý účastník programu se může také těšit na drobné ceny a ti s největším štěstím pak i na vstupenky na Mezinárodní atletický mítink.

www.galerieharfa.cz

 

Termíny