MUDr. Josef Hrušovský - Energetická medicína

Kurzy, vzdělání, konference

Zveme Vás na pokračování úspěšného cyklu "Moudrostí ke zdraví", který v lednu zahájil MUDr. Vladimír Vogeltanz svojí přednáškou „Etikoterapie – uzdravování bez léků“. Tento cyklus nyní pokračuje přednáškou „ENERGETICKÁ MEDICÍNA". Přijďte si poslechnout osobní zkušenosti lékaře, představitele alternativní medicíny, hlubinného psychologa, kvantového homeopata MUDr. Josefa Hrušovského, odborníka s dlouhodobou praxí v zahraničí.

Vývoj posouvají lidé, kteří se vymykají oficiálním názorům a proudům. S originálními názory, které Vás budou inspirovat. Dozvíte se o vlivu vašeho podvědomí na vaše zdraví. Poodhalíte příčiny vašich nemocí. Zjistíte, co můžete ještě udělat pro své uzdravení a co v člověku vlastně léčí. Uvědomíte si, zda se chcete skutečně uzdravit nebo jen o své nemoci mluvit a považovat se za slabého a bezmocného.

Podařilo se Vám již něco nastudovat o příčinách nemoci a nemoc stále přetrvává?. Uvěřili jste lékaři, že jste nevyléčitelně nemocní? Našli jste si na internetu vše o Vaší nemoci, prognóze, ale nenašli jste zde nic o sobě?

Buďte i vy odvážní a přijďte udělat krok sami k sobě, krok na cestě k vlastnímu uzdravení.

 

Účinkují

MUDr. Josef Hrušovský propojuje ve své praxi medicínské znalosti s intuitivním vnímáním pacientových obtíží a hledá možnosti léčby nemocného člověka tam, kde oficiální lékařské postupy selhávají. Jeho snahou je léčit podstatu nemoci, nikoliv její příznaky, a přivést pacienta k uvědomění si širších souvislostí.

Více zde: http://sdruzeni-otevrenych-srdci2.webnode.cz/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Termíny