Doteky Duše - konstelace srdce

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Všude kolem nás je zraky nepostřehnutelné pole energie, o kterém většina z nás nemá ani potuchy. Půjdeme za poznáním, co je to celistvá přítomnost, co patří do naší celistvosti.

Stále důležitějším se v dnešní době stává probuzené vědomí a umění být ve svém srdci. A nejenom to – naučit se potkávat i se srdci druhých lidí, na kterých nám záleží, a s důvěrou se potkávat i se srdci lidí, které tak docela neznáme, protože láska je, jak jistě víme všichni, léčivá síla, rozpouštějící bolesti, strachy, bloky,…

Seminářem vás provedou Ludmila Pražáková a Drahomíra Klepalová, které vám pootevřou dveře do reality živého pole energií. Pomůžou vám poznat tuto láskyplnou a léčivou energii a zprostředkují vám s ní kontakt.... Tato léčivá duchovní energie působí na bloky všech těl - léčí jak fyzické problémy, tak duševní disharmonie, odbourává bloky, vyplavuje staré bolesti na povrch, harmonizuje a dodává energii.

Kdy: 15. - 16. 3. 2014, sobota 10.00 hod. - neděle 16.00 hod.

Kde: Centrum Sluneční vítr

Info a přihlášky: tel.: 601 323 989, e-mail: info@slunecnivitr.cz

Příspěvek : 500 Kč (případný doplatek necháváme na vašich možnostech a uvážení) při přihlášení do 15.2, po tomto datu 700 Kč.

Termíny