Festival otevřených sklepů – Jaro pod Pálavou

Volný čas

Již 6. ročník Festivalu otevřených sklepů zahájí jarní festival v Mikulovské vinařské podoblasti. Kromě vinařů z věhlasné vinařské obce Pavlov otevřou své sklepy o víkendu 26. a 27. dubna také vinaři v Horních a Dolních Věstonicích, Strachotíně a Popicích. Jako vždy nabídne festival degustování vín přímo ve sklepech a osobní setkání s vinaři.

Krajině osázené kam až oko dohlédne vinnou révou dominuje Pálava – tento poslední výběžek panonské stepi a vápencových Alp na okraji lužních lesů utváří unikátní klimatické a půdní podmínky, které dávají místním vínům nezaměnitelnou chuť. Ryzlink vlašský z Pálavy je mezi znalci vína pojmem, nikde jinde na Moravě ani na světě se nerodí takový jako tady.

 V ceně vstupenky získáte jednorázovou degustaci všech vzorků ve festivalových sklepech, tištěného průvodce s profily vinařství, degustační skleničku, stylovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma.

 Jarní festival začíná oficiálně v sobotu 26. dubna 2014, sklepy se otevřou od 10.00 do 21.00 s následným večerním programem. V neděli pak pokračuje od 10.00 do 15.00, po oba dva dny s možností nákupu vín.

 Centrální registrační místo v Pavlově bude otevřeno v sobotu 26. dubna mezi 8.00 do 15.00 a v neděli mezi 10.00 a 12.00. Kyvadlová doprava zdarma mezi obcemi bude zajištěna po celou dobu festivalu.

 Vstupenky v e-shopu Nadace Partnerství nebo v síti Ticketstream, objednávky pro skupiny telefonicky na čísle 515 903 144.

Termíny