Valentýnské bruslení

Sport

Liberecká Tipsport arena vás srdečně zve ve čtvrtek 13. února na Valentýnské bruslení, které proběhne od 17 do 19 hodin přímo na ledové ploše v aréně. Využijte speciálního místa k oslavě svatého Valentýna a přijďte si zabruslit a zároveň se pobavit. Příchozí páry budou mít vstup zdarma.

Všichni zamilovaní, kteří si přijdou zabruslit do Tipsport areny, budou moci zasílat krátké vzkazy pro své drahé polovičky přímo z ledové plochy. Jednotlivé vzkazy se budou postupně vysílat na světelném pásu uvnitř haly. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti a napište několik řádků, které toho druhého mile překvapí a potěší. Vzkazy budeme přijímat pomocí zpráv na našem facebooku nebo je rovnou pište na zeď našeho profilu.

Valentýnské bruslení nebude ovšem uzavřené pouze pro páry, bude přístupné pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat a užít si příjemný podvečer. Pro ostatní návštěvníky bude vstup v běžné výši – dospělí zaplatí 30 Kč, děti a studenti 20 Kč. Pro zájemce bude otevřena i půjčovna bruslí v prodejně JB Sport vedle Svijanské arény, která nabízí i jejich nabroušení.

Termíny