MOMBU [IT] /\ OvO [IT] \/ K-LXM [plz] /\ 28.1 \/ Divadlo Pod Lampou

Hudba

Přece je nenecháme ve štychu řekli jsme si a s vekou radostí tak oznamujeme koncert na poslední chvíli v podání Italských Mombu a OvO podpořených Plzeňskou jistotou K-LXM!

MOMBU [Itálie]
Avantgarde/jazzcore/ grind/afro
http://mombu.bandcamp.com/

Mombu jsou Luca T. Mai - saxofonista a zakladatel legendárního italského bandu ZU, známého např. spoluprací s Mikem Pattonem (Faith No More, Mr. Bungle, Fantômas) či saxofonistou Matsem Gustafssonem nebo kapelami Melvins a Dälek, takže kámoši jak kráva! Bubeník Antonio Zitarrelli je zas z kultovního italského punkjazzového tria Neo. Tyto dva pořízci taliánský přivážej do Plzně experimentální směsici grindu, jazzu, hardcoru a afrobeatu. V kostce řečeno world music pro 22. Století. Komu by to pořád nebylo jasný, tak doplňuji citací z recenze na pražskej koncert od Davida Čajčíka: „Kdyby Líza Simpsonová byla co k čemu a poslouchala mathcore, možná by to dopadlo takhle“.

OvO [Itálie]
Experimental noise rock/industrial
http://ovomusic.bandcamp.com/

OvO jsou také z Itálie a patří mezi nejaktivnější kapely, co v Evropě máme. Kapela ve složení kytaristka Stefania Pedretti a bubeník Bruno Dorella existuje již 13 let a vydala sedm řadových alb a třináct kompliací. Hráli už všude a se všema, vydali desky u Load records po boku takových es jako Lightning Bolt nebo Noxagt!
Tenhle těžko zařaditelnej mix avantgardního noise rocku s industriálními a na poslední desce i elektronickými přísadami podáváme s volume těžce doprava!

K-LXM [Plzeň]
Industrial/noise
http://bandzone.cz/klxm

Lokálům netřeba představovat. Místní fantom scény Klimoň si vždycky rád odpočine od kytary v bezvýznamné kapele Nic, aby pokroutil čudlíky, rozduněl okovy a zbystřil tak naše sluchy. Řek bych že mu to de pořád líp a líp, člověk by si už i na ten osobitej industriální noise s úsměvem poskočil! Těšíme se.

Start: 20:00
Kde: Divadlo Pod Lampou, Havířská 11, Plzeň 
Vstup: 130 Kč 

Fb event:

https://www.facebook.com/events/610250209045614/?fref=ts

Účinkují

Mombu (Ita), OvO (Ita), K-lxm

Termíny