Zlaťáci Zdravé 5

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

 

 

Talentová show „Zlaťáci Zravé 5“ se rozjíždí

 

 

 

Zdravá 5 právě vyhlásila 2. ročník celorepublikové talentové show s názvem „Zlaťáci Zdravé 5“. Soutěž je určena žákům 5. - 9. tříd základních škol a dětem z dětských domovů starším 11 let, kteří soutěží ve svých kategoriích.

 

Každá škola může sestavit i více tříčlenných soutěžních týmů a zapojit se do trojboje ve foodstylingu, složení textu další sloky k písničce Zdravé 5 a vědomostí z oblasti zdravé výživy. Každý tým si zvolí svoji přezdívku a nahraje nominační příspěvky ve formě fotografií a videa na soutěžní stránku soutěže na www.zdrava5.cz/zlataci. Uzávěrka soutěžních příspěvků je 20. dubna 2014.  

 

Odborná porota vybere z došlých přihlášek 10 nejlepších týmů z každého regionu, které předvedou nejzajímavější výkony ve všech 3 disciplínách. Do národních finále v Praze a Brně už postupují 3 týmy v kategoriích základních škol a dětských domovů, které získají v online hlasování nejvyšší počet hlasů. Veřejné online hlasování proběhne od 1. do 14. května 2014 na webových stránkách www.zdrava5.cz/zlataci. Na výherce čekají kurzy vaření pod vedením špičkových profesionálů v oboru a další lákavé ceny.

„Zlaťáci Zdravé 5“ jsou druhou ze série talentových show Zdravé 5. Soutěž v dětech probouzí zájem o zdravé potraviny, umožňuje zkusit intenzivní spolupráci v týmu a pomáhá dětem najít vlastní umělecké talenty a podpořit jejich nadání v několika oblastech.

 

 

 

Více informací o projektu naleznete na www.zdrava5.cz/zlataci.

 

 Těšíme se na vás!

 

Eva Nepokojová

Zdravá 5

777 210 947

e.nepokojova@nadacnifondalbert.cz

 

 

 

 

Termíny