Dny aktivního sportu ve Freeportu

Sport

Freeport dává sportu zelenou!

Přijeďte 16. – 19. 1. a využijte profesionálních služeb jako Footscan či zátěžové a výkonnostní testy

Je sport vaším životním stylem? Nedokážete si představit ráno bez svého pravidelného běhu či prázdniny bez kola? Využijte příležitosti v rámci Dní aktivního sportu ve Freeportu a nechte si poradit od expertů. Ve dnech 16. – 19. ledna se tu totiž bude líbit zejména vám, aktivním sportovcům. Příležitost se nabízí ale pro všechny, kdo si letos dali za cíl dát si do těla a chtějí se ve světě sportu zorientovat. A pozor, můžete se zde setkat i s naším nejúspěšnějším horolezcem Radkem Jarošem.

Co vás tento prodloužený víkend čeká? Do akce se zapojily značky jako Asics, Adidas, Puma, Hannah či prodejna Cyklopoint a vymyslely vskutku pestrý program plný speciálních služeb i akčních cen. Pokud se vaší vášní běh, určitě víte, jaký význam má pro běžce kvalitní obuv, která dokonale odpovídá jeho stavbě těla i běžeckému stylu. Díky profesionálnímu vyšetření běžeckého došlapu a službě footscan v prodejně Asics (18.-19.1.) se dozvíte vše, co potřebujete, a výběr vhodné obuvi pak pro vás bude hračkou. Službu footscan nabídne ve stejném termínu i prodejna Adidas, stejně jako další doporučení k nákupu bot.

Dalším lákadlem bude návštěva MUDr. Karla Martínka, který bude ve dnech 16. a 17. 1. provádět v prodejně Cyklopoint výkonnostní, zátěžové a laktátové testy za zvýhodněnou cenu 1300 Kč, takže pokud se chcete dozvědět něco o své kondici, určitě si ve svém diáři rezervujte čtvrtek či pátek! Sobota bude věnována mimo jiné projekci filmu o legendárním australském cyklistickém závodě (mimo jiné nejstarší etapový závod horských kol na světě) Crocodile Trophy (v 18:00) a následné besedě. Prodejna Hi-TEC zase v sobotu pořádá autogramiádu Radka Jaroše, pokořitele nejvyšší hory světa a našeho nejúspěšnějšího horolezce. Nadšenci do „kopců“ si tu mohou zakoupit a nechat podepsat jeho novou knihu a načerpat inspiraci k dalším výpravám. Cyklopoint navíc nabídne během těchto dnů 15% slevu na kola a 25% slevu na všechen ostatní sortiment.

Příští víkend ve Freeportu je zkrátka ve znamení sportu, takže neseďte doma užijte si jej s námi!

 

Účinkují

Radek Jaroš

Kontakty

www.freeport.cz

Termíny