Frisbeer Cup 2014

Volný čas, Sport

Přijďte se podívat na Frisbeer Cup 2014 – otevřené mistrovství České republiky v disciplíně zvané Freestyle frisbee. Další ročník Frisbeer Cupu se bude konat o víkendu 8. a 9. února 2014 a stejně jako v minulém roce se odehraje ve velké sportovní hale Základní školy Petřiny JIH. Během těchto dvou dnů proběhne soutěž Open pairs a Coop, tedy disciplíny, kdy dvoučlenné a tříčlenné týmy předvádějí během 3 – 5 minut co nejlepší sestavu triků do zvolené muziky. Pro velký zájem hráčů bude letos zařazena také disciplína Mixed pairs, tedy soutěž smíšených dvojic.

Úroveň turnaje bude jako obvykle velice vysoká. Již nyní svoji účast přislíbilo osm hráčů z první dvacítky světového žebříčku a to včetně aktuální světové jedničky - mladého Američana Jamese Wisemana. Spolu s ním přiletí minimálně dalších sedm špičkových hráčů z USA, které navíc doplní ti nejlepší freestylisti z celé Evropy. Na domácí půdě se představí také asi desítka českých jammerů. Ti nejlepší z nich budou na konci vyhlášeni mistry ČR pro rok 2014.

Z pohledu diváka se můžete těšit na špičkové sportovní výkony, pohodovou atmosféru, skvělou show, exhibice freestylových sportů nebo workshopy Freestyle frisbee. Pro návštěvníky budou připraveny také soutěže o věcné ceny. Frisbeer Cup se v minulých letech osvědčil jako ideální program pro chladný zimní víkend. Nezáleží, jestli je vám 7 nebo 70, bavit se budou všichni! Přiďte se o tom přesvědčit! 

Frisbeer Cup je také ideální přiležitostí naučit se základy Freestyle frisbee od těch nejpovolanějších. Pokud se tedy chcete naučit s talířem správně házet nebo rovnou vyzkoušet efektní triky, rozhodně si turnaj nenechte ujít. Hráči se vás rádi ujmou a ukážou vám, jak na to! K dispozici bude také shop, kde si můžete rovnou koupit freestylové disky s originálním designem a další vychytávky pro freestyle.

Nedělní finále se koná od 13 do 17 hodin. VSTUP je samozřejmě ZDARMA.


Video z minulého ročníku: http://www.youtube.com/watch?v=U6NybqW_Es8

Účinkují

Špičkoví hráči freestyle frisbee

Jan Weber - sedminásobný mistr světa ve footbagu

Vašek Kroutil - mistr Evropy v yoyování

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.frisbeer.cz

Termíny