Koncert Pavla Kadlíčka a kapely D.U.B.

Hudba

Může se zdát někomu pošetilé a zbytečné zvát hudební skupinu na festival o cestování. Tím spíše o cestování na kole.  Jeden by myslel, že takový festival slouží vesměs k tomu, aby se laik dozvěděl, čím mazat řetázek, kam nikdy nejet a zároveň naslouchal těm „ostříleným“, kteří si na festivalu tak rádi ukazují  jizvy a šrámy. Hudební kapela zní v tomto prostředí prostě rušivě.

   V podání hudebního uskupení D.U.Bmusic je tomu ovšem jinak. Lídrem  tohoto  ansámblu je totiž cyklocestovatel  Kadlíček Pavel. Jeho nabídka  - stát se v rámci festivalu nejen vypravěčem, ale zároveň i hudebníkem má svá opodstatnění. Pavel chce svoji hudbou demonstrovat, nakolik je pro něj život v sedle kola důležitý. S každou svojí další výpravou totiž Pavel  vyráží nejen za novými zážitky, ale hlavně za novou hudební tvorbou.  Je tedy jasné,  proč mu zbytek kapely vždy tak srdečně mává při odjezdu.

   D.U.Bmusic odehrají tentokrát klidnější – akustickou verzi své autorské hudby.  Vy můžete v klidu relaxovat, užívat si atmosféry a zároveň dumat, ve které části světa byla ta či ona píseň počata.

Jsme přesvědčeni, že vám D.U.Bmusic  přinesou plno zábavy a Vám doplní tak zbytek příjemně prožitého dne. 

Termíny