Jan Žďánský CESTA ZA VÝCHODEM SLUNCE na kole do Tokia

Výstava, Volný časCESTA ZA VÝCHODEM SLUNCE na kole z Mladé Boleslavi do Tokia - diashow Jana Žďánskéhokdy: 23.01.2014, 18:30

kde: Škoda Muzeum, Mladá Boleslav

Účinkují

Jan Žďánský nebyl nikdy ten typ, který by marnil svůj volný čas válením na gauči u televize. Za svůj život toho vyzkoušel již mnoho a ve většině pak v tom extrémním měřítku. Byl úspěšným zápasníkem v thajském boxu, později v MMA, kde se jako jeden z mála Čechů probojoval do ruské organizace M1. Hory byly jeho druhým domovem, od občasných výletů a spaní "pod širákem" až po nejextrémnější výzvy. Ani to však ani zdaleka nenaplnilo jeho touhu po dobrodružství. Nedlouho na to poznal krásu cestování a poznávání nových krajů. A to už je jen krátký a zároveň mílový krůček k tomu, co následovalo.


___________________________________________________________________________________


Pokud Vás zajímá, jak to celé dopadlo a jaké nástrahy a překážky jej na jeho cestě potkaly, nenechte si ujít promítání, které se uskuteční dne 23.1.2014 ve Škoda Muzeu v Mladé Boleslavi, městě, kde se vlastně celý tento šílený nápad zrodil. Více informací na: www.zdana.cz, či jeho facebookových stránkách Road towards sunrise.

___________________________________________________________________________________

 

Kontakty

www.zdana.cz

Termíny