Hlinecký bál

Volný čas, Hudba

Chcete se projít českým filmovým nebem? Máte rádi nestárnoucí české klasické komedie a hlášky, které zlidověly a nikdy neomrzí? Máte rádi neobyčejné plesy,  které můžete prožít  třeba v kostýmu jakékoli postavy z českého filmu nebo pohádky? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, určitě bude Hlinecký bál připravený přesně pro vás. 

Atmosféru českého filmového nebe doplní skupina 4 Sýkorky ze Žďáru nad Sázavou, ale zatančíme si i na diskotéce, kde budou znít pouze hity z českých filmů.  Už jste někdy zkusili  jitrničku, kterou svět neviděl, nebo raději  kančí se šípkovou? Anebo snad se zelím? Jídelníček bude filmově bohatý, stejně  jako soutěž o ceny. Ten nejšťastnější výherce si odnese divokého čuníka. Cena bude čekat i na vítěze kvízu filmových znalostí. Pokud si budete dávat kávu, vracejte prosím podšálky! Jindřiška se bude s otcem hádat o knedlíky a noky, hosty bude u stolů bavit Škopková a strýc Pepin a přijde i Maršál Malinovsky! Předtančení, velké divadelní entree, vstupy pěvecké skupiny Mini mini,  skvělá atmosféra piána a zpěvu ve foyer… mnoho a mnoho dalšího nabízí hlinecký filmový bál. Nudit se zaručeně nebudete až do rána.

Vstupenky v předprodeji v Turistickém informačním centru Hlinsko. Cena 130 a 150 Kč, na masky čekají 2 drinky zdarma… a navíc ještě defilé po červeném koberci…. Těšíme se na Vás.

A POZOR! Celým večerem vás provede populární herec, ale hlavně jeden z nejslavnějších filmových princů – JAN ČENSKÝ.

Účinkují

Jan Čenský

4Sýkorky

Minimini

Taneční soubor TKG Hlinsko

Street Angels

Divadelníci z GT Hlinsko jako české filmové postavy

 

Termíny