MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 39.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Výstava, Kurzy, vzdělání, konference

      Ve dnech 28.2.-2.3.2014 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 39. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 hod. do 22.00 hod.

      

     I tentokráte zde najdete mnoho zajímavých témat a osobností. Těšit se můžete např. na Ing. Zdeňku Jordánovou,  MUDr. Vladimíra Vogeltanze,  Ing. Radomila Hradila,  Viliama Poltikoviče, Boba Carra (USA),  Jarmilu Průchovou, Biolenku,  Johna Hawkena (Anglie) a mnoho dalších…

    

     V rámci festivalu jsme připravili také další speciální programy, a to 28.2.2014 Program pro RODIČE s DĚTMI a  1.3.-2.3.2014  DNY s MAKROBIOTIKOU, kde se můžete těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Program pro rodiče s dětmi je určený všem stávajícím i budoucím maminkám a tatínkům a diskutovat se zde bude např. o očkování, porodech,  stravě pro děti a také se zde dozvíte vyzkoušené rady co dělat, aby děti na jaře nestonaly. K dispozici bude DĚTSKÝ KOUTEK, kde bude zajištěno hlídání dětí v době od 10.00 do 18.00 hod.

V neděli 2.3.2014  se uskuteční  od 15.00 hod. MODEROVANÁ BESEDA na téma

PŘIROZENÉ PORODY.

 

     Součástí festivalu je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých dalších metod.

Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od

10. 00 do 20.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských a makrobiotických jídel. Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz.

 

Účinkují

Ing. Zdeňka Jordánová,  MUDr. Vladimír Vogeltanz,  Ing. Radomil Hradil,  Viliam Poltikovič, Bob Carr (USA),  Jarmila Průchová, Biolenku,  John Hawken (Anglie)

Termíny