JAMES REINDEER [UK] /\ AT BONA FIDE [slezs] \/ ODEUR DE VIOLETTES [slezsk] /\ BENELUX [slezsko] \/ 15.1 /\ Pohoda MC

Hudba

/\ Místní Borci uvádějí \/ 

První akce roku 2014 se rodila nenápadně. Nakonec k nám přijede sám osobně pan kapitán Reindeer podpořený z daleka, ale přesto nám blízkými Slezany. Divný repy a divný rokenroly, který spojujou prastarý kouřový znamení…dýmy

JAMES REINDEER [UK]
Underground rap / free jazz / doom 
http://jamesreindeer.bandcamp.com/album/-
http://jamesreindeer.blogspot.cz/

Cestovatel,multi umělec, raper. Ale hlavně skromňák a dobrej kluk. Potřetí a pokaždé jinak je tu James zpátky v Plzni. Tentokráte se svojí nejnovější deskou výstižně pojmenovanu vi. vi. vii. a to to ještě píšu anglicky, páč v originále je to strašně arabský a překladač to nebere. Takže je všecko jasný, JR se po x projektech, kdy sme ho tu mohli naposledy vidět s impro free jazzovo doomovym dyxz.rnd.born vydal zpátky sám k sobě a natočil desku prolezlou blízkovýchodními rytmy, freejazzovými instry a undergroundovým nádechem. Tohle neni hip hop ani rap, to sou básně srdce napasovaný na náladu doby. Temna 

AT BONA FIDE [Slezsko]
Shoegaze / noise
http://bandzone.cz/atbonafide

Ani druhá kapela Ti nedá moc důvodů žít. Když je slyším, vidím mlhu. Nebo dým? Zastřenej shoegaze líznutej noisem a tim dalším co popsat neumím. Děvče a kluci putujou po stejným moři jak mi, takže jim otvíráme náš západní přístav a vábíme do Pohody… Semtam slyšim My Bloody Valentine, občas Velvety, Sonic Youth. Hlavně je to ale kapela ze Slezska, takže na vzory serou a hrajou si tak nák sami pro sebe. Bez kompromisů a to je jedině dobře!

ODEUR DE VIOLETTES [Slezsko:]
Folk / Emo / singer songwriter
http://bandzone.cz/odeurdeviolettes
http://odeurdeviolettes.bandcamp.com/

Současně Ostravačka s Plzeňskými kořeny a Budějckými zlozvyky do party. Laví už tu měla hrát, ale rýmička jí to znemožnila, takže jí snad tentokrát neofoukne! Krásný písničky. Fakt. Emoce sou na místě. Zavřu oči a sním jí ten sen…Písničkářka co má koule? Holka, kterou zničí rýma? A zvládne to vůbec všechno sama? 

BENELUX [Slezsko]
Indie rock / shoegaze
http://cheechaaktips.blogspot.cz/p/blog-page.html

Důlní měřič ze Staříča Bejbiš, buldozer dívčích srdcí Hubert a neodolatelný Zděnek hrají pěkné písničky s láskou pro všechny nadšence Kurta Cobaina. Dohrávají své první demo, my jsme ho ještě neslyšeli ale číčáci píšou, že je fakt boží. Tak jim holt musíme věřit no…Je to takovej Slezskej sběr z lidí ze supr kapel, takže není proč ne!

Start: 19:00
Kde: Pohoda Music Club, Resslova 17, Plzeň 
Vstup: 120 – 170 Kč - dej kolik myslíš, že si zaslouží

Účinkují

JAMES REINDEER [UK] /\ AT BONA FIDE [slezs] \/ ODEUR DE VIOLETTES [slezsk] /\ BENELUX [slezsko] \/ 15.1 /\ Pohoda MC
Termíny