Junior Winter Camp 2014 - Plníme dětské sny!

Volný čas, Sport, Pro děti, Turistika

Zveme Vás na zimní víceaktivitový Junior CAMP, který úspěšně naváže na čtvrtý ročník letní verze Junior Adventrure Camp a stane se tak ročníkem pátým. Vybrali jsme Pec pod Sněžkou, kde azyl budeme mít přímo v nejvýše položené horské chatě pod Sněžkou – Bouda pod Sněžkou.

Tato chata bude po celou dobu trvání Junior Winter Campu zcela uzavřena a využita jen námi. Budou se o nás starat, vařit nám 3x denně teplé jídlo, chystat svačinky a míchat super šťávy a hlavně ohřívat teplý čaj :) Z programové nabídky vám můžeme nabídnou denní porci lyžování a snowboardění pod kontrolou zkušených instruktorů a také a hlavně vás zasvětíme do takových zimních sportů jako je motoskiering, sněžné skútry, čtyřkolky na pásech, offroad expedice a mnoho dalšího.. 

Pod kontrolou nás bude mít i horská služba, která vás nejen sveze rolbou nebo psím spřežením, ale taky projdete lavinovým kurzem a vůbec načerpáte spousty podstatných informací o tom jak se pohybovat na horách nejen v zimě. V plánu, a už i v jednání máme i exhibici pro veřejnost v podobě Ice Race Day s offroadovým polygonem. Představí se na něm speciál Subaru Impreza Vojty Štajfa, který nám ukáže jak se dá jezdit svižnou jízdou na zledovatělé ploše. Na offroadovém polygonu si můžeme ukázat praktické využití vlastností vozů Subaru Forester a dalších offroadových speciálů. 

Kapacita zimního speciálu JAC je omezena na 20 dětí ve věku od 9 do 16 let. A aby jste nemuseli až do Pece, máme připraven autobus, který bude vyjíždět z Černého Mostu v Praze na konečné stanici metra B, kde pak po trase může mít i individuální zastávky.

Přihlásit se můžete na našich webových stránkách. 

Termíny