Basinfirefest

Hudba, Rock & Pop, Hard & Heavy, Hudební festival
Tradiční festival ve Spáleném Poříčí u Plzně - XIII. ročník!

BASINFIREFEST OPEN AIR je největší západočeský festival s tradicí od roku 2003. Koná se tradičně na samém začátku letních prázdnin ve Spáleném Poříčí. Mísí se zde hudební styly od metalu, rocku, punku, ska i undergroundu. Na festival se každoročně sjíždí kapely z celého světa, bohatá je i nabídka kapel tuzemských.

EKTOMORF - DR. LIVING DEAD! - XANDRIA - SONIC SYNDICATE - DRAGONFORCE - TERROR UNIVERSAL - KORPIKLAANI - AGNOSTIC FRONT - VITA IMANA - CHROME DIVISION - EMINENCE - STEEL - ENGRAVED - EVERGREY

Modesty & Pride - The Snuff - Radim Hladík - Doga - Dilated - InSIDERS - Five O´Clock Tea - Fast Food Orchestra - Krucipűsk - Dymytry - Insania - SkyWalker - Root - Harlej - Atari Terror - ZakázanÝ ovoce - Mean Messiah - SSOGE - Bratrstvo Luny - Doomas (Sk) - Walda Gang - Horkýže Sliže (Sk) - Dying Passion - N.V.U - Punk Floid Overloaded - Henych 666 - Alkehol - Törr - Ska'n'daal - The Chancers - Attack The Hero Debustrol - Škwor - All Friends Dead - Psychotic Despair - Matahari - Locomotive - Vypsaná Fixa Citron a Tanja - Aleš Brichta Project - Hentai Corporation - The Switch

Do 15 let vstup zdarma
Pro uplatnění slevy je nutné prokázat se platným průkazem (tramvajenka, průkazka na autobus, OP rodiče, v němž je dotyčný zapsán apod.) Osobám do 15 let věku bude vstup do areálu povolen pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Hendikepovaní návštěvníci
Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P mají vstup na festival zdarma. Držitelé ZTP/P mají volný vstup i s průvodcem V celém areálu je zajištěn bezbariérový přístup.
Termíny