AVENGED SEVENFOLD, LIMP BIZKIT / AERODROME festival June

Hudba, Rock & Pop, Hard & Heavy, Hudební festival
S "DIVOKOU KARTOU" K PÓDIU NA AERODROME FESTIVAL

Chceš si užít červnový Aerodrome z kotle pod pódiem a nemáš vstupenku Golden Circle, která tě ke vstupu do tohoto sektoru opravňuje? Pak zkus štěstí s "divokou kartou".
Jen tři dny (od čtvrtka 12.6. do neděle 15.6.) si můžeš za 1190 korun na www.eventim.cz koupit tzv. "divokou kartu", na které nebude uvedena žádná kategorie. Kategorii - sektor, pro který je vstupenka platná, se dozvíš až v den konání festivalu (17.6.) na vstupu Incheba Open Air, kde toho večera vystoupí Avenged Sevenfold, Limp Bizkit, Rob Zombie, Powerman 5000 a Hentai Corporation.


AVENGED SEVENFOLD & Limp Bizkit / AERODROME festival June - 17/06/14
METALLICA & special guests / AERODROME Festival July - 8/07/14

Festival AERODROME se uskuteční v Praze tentokrát dvakrát a to v červnu a červenci.
Oba festivaly se uskuteční stejně jako loňský první ročník, na který zavítalo na 17 000 návštěvníků, na holešovickém Výstavišti (Incheba Open Air) a brány obou se otevřou v 15 hodin.

Červencovému Aerodromu, který přiveze do Prahy Metallicu, bude o měsíc dříve předcházet stejnojmenný druhý festival. "Ten nabídne 17.června vystoupení Avenged Sevenfold, Rob Zombie, Hentai Corporation".
Ke stávající kapelám přibudou Limp Bizkit a bratr Roba Zombieho s jeho kapelou Powerman 5000.

V prodeji vstupenky:
Golden Circle (stání u pódia) - 1.390 CZK
Genaral Admission (běžné stání) - 990 CZP
ZTP/P (Vstupenka ZTP/P platí pouze pro držitele tohoto průkazu, doprovod je povinen zakoupit si plné vstupné K stání (General Admission). - 490 CZK

Vstupenky jsou k dispozici na každý festival zvlášť nebo můžete využít zvýhodněné cenové nabídky za vstupeky na oba festivaly.

U Eventim CZ máte exklusivní možnost zakoupení Combo vstupenky na oba termíny Aerodrome festival.

Ceny Combo vstupenek:
Golden Circle (stání u pódia) - 2.990 CZK
Genaral Admission (běžné stání) - 2.190 CZK
Termíny