Žofín Garden chystá pohádkovou mikulášskou party

Pro děti

Restaurace Žofín Garden připraví na Mikuláše speciální program pro děti a jejich doprovod. Moderátory budou například oživlé obří perníčky a spousta kouzelných bytostí, na závěr dostanou děti mikulášskou nadílku.

Party se bude konat 5. prosince od 16 do 20 hodin. Chybět nebudou ani vánoční skřítci a čerti ze školky. Zábava pro děti bude připravena na pódiu, kde proběhne dvouhodinová show s  programem.

Otevřeny budou také speciální vánoční dílny na zdobení perníčků a malování a čtyři stanoviště pro mikulášské soutěže. Děti se mohou nechat vyfotit s Perníčky a snímek vyvolat rovnou na místě. Zlobivé jedince si mohou rodiče odložit v čertí školce.

Studený bufet hostům nabídne například Caesar salát s ančovičkovým dresinkem,  pošírovaného lososa s ananasovo – koprovým dresinkem nebo krůtí prsíčka s remuládou ze sušených rajčat.

Hosté moci ochutnat také polévku z máslové dýně, grilovaný modrohlav s muškátovou omáčkou, BBQ žebírka, pečenou kachnu na pomerančích palačinky, trhance či tvarohové košíčky. Děti si budou moci dát například kuřecí nugetky, rybí prsty a bramborové hranolky.

Termíny