ŠVANDA VÁNOCE

Divadlo

ŠVANDA VÁNOCE

Po roce opět zveme všechny příznivce Švandova divadla do divadelního Studia na „ŠVANDA VÁNOCE“. Třetí adventní neděli 15. prosince 2013 od 10 do 19 hodin máme otevřené dveře pro všechny zájemce o netradiční vánoční dárky i vánoční občerstvení. Nebude chybět ani vystoupení hudebního uskupení KMČ (Kdo má čas) složené z našich herců a zaměstnanců, kteří si pro vás připravili společné vystoupení.

 

Přijďte si do Švandova divadla vybrat dárek, který udělá radost vám nebo potěší pod stromečkem vaše blízké! Nakoupit můžete originální designové šperky, oblečení, doplňky, kabelky, kávu, víno, knížky, pod odborným vedením si můžete namalovat vlastní kus keramiky (vypálení zajištěno) a mnoho dalšího. Stejně jako v loňském roce je pro vás připravena speciální „Švandaknihovnička“, kam můžete přinést některou ze svých knížek a vyměnit ji zde za jinou, která vám padne do oka.

           

Výměnný knižní bazar, nabídku originálních vánočních dárků a vánoční vystoupení herců doplní nabídka lákavých vánočních slev na vstupenky i možnost ochutnat vánoční pochoutky z naší divadelní kuchyně.

 

Nebude chybět čerstvě napečený perník či horký svařák. Návštěvníci se mohou těšit také na ochutnávku cukroví, které pro tuto příležitost napečou herci a zaměstnanci Švandova divadla.

 

Směsice koled a vánočních písní v provedení souboru KMČ bude k vidění a k slyšení v 16.00 a 18.30 hod  ve Studiu Švandova divadla.

Termíny