Charitativní bazar

Volný čas

Charitativní bazar pomůže Nadaci Život umělce

Máte doma nepotřebné zachovalé oblečení a předměty, které je vám líto vyhodit? Přineste je ve všední dny od 1. do 10. prosince (10 – 17 hod.) do KC Novodvorská v Praze 4, kde se 15. prosince (11 – 17 hod.) uskuteční charitativní bazar. Ve velkém „second handu“ si pak vybere a nakoupí téměř každý a kompletní výtěžek z akce půjde na podporu Nadace Život umělce.

Organizátoři přijímají čisté vyprané a nepoškozené oblečení všeho druhu, módní doplňky v dobrém stavu, drobné předměty do domácnosti jako jsou fotorámečky, obrazy, vázy, nádobí, knihy a další užitečné potřeby. Vše čisté, funkční a neponičené.

Dále se přijímají menší sportovní náčiní – činky, podložky na cvičení, kolečkové brusle, cvičební dresy, taneční obuv, kopačky a sportovní tašky. Rovněž lze věnovat kostýmy, hudební nástroje, noty, učebnice, knihy, odbornou literaturu, formy na pečení, překapávače na kafe, šperky atd. Vesměs cokoli v rozumném rozměru, výjimkou by mohl být například dětský kočárek ve velmi dobrém stavu. Hračky pouze kompletní, nerozbité, čisté, nikoliv z fastfoodových restaurací apod.

Informace na tel. 736520576.

Termíny