Zimní dovolená s lyžařskou školkou pro děti "all inclusive"

Volný čas, Sport, Pro děti

Lyžařská školka pro děti
aneb naučíme vaše děti lyžovat a Vy nemusíte ani sundat bačkory :-)
Přijeďte na Šumavu do rodinného komplexu Nebespán café & apartments a užijete si bezvadnou rodinnou zimní dovolenou s výukou lyžování a odpoledním programem pro děti.
NÁŠ TIP: V lednu za skvělé ceny se slevou 30% a dětským programem zdarma! Ceny od 5.990  Kč za týdenní pobyt včetně výuky a programu (podle typu ubytování). Můžete ušetřit přes 6.000 Kč!

Chcete, aby se Vaše děti naučily lyžovat nebo se zdokonalily? Nechte je získat základy lyžování nebo tříbit styl zábavnou formou výuky v kontaktu s ostatními dětmi. Lyžařskou školku pořádáme již 8. sezonu za sebou a víme, že to funguje! Nabízíme 5ti a 7mi denní pobyty po celou zimu.
A v čem jsme originální?  6 důvodů, proč přijet právě k nám:

1/ Děti vyzvedáváme a vracíme přímo tam, kde jste ubytovaní - nemusíte ani sundat bačkory... (pokud jede maminka sama ještě s menším dítětem, nemusí se o nic starat)
2/ V naší lyžařské školce je 1 instruktor na max. 3 začátečníky nebo 5 pokročilých - velký komfort a kvalita výuky, individuální přístup k potřebám dětí
I přes vysoký počet instruktorů je však cena výuky velmi příznivá.
3/ Jsme absolventi FTVS UK a sami instruktoři lyžování , a tak jako jediní ze všech hotelů osobně dohlížíme na kvalitu výuky v lyžařské školce!
4/ Máme krásné prostory pro zábavu a řádění dětí (herna, tělocvična, výtvarná dílna...)
5/ Každé odpoledne po-čt je pro děti a částečně i rodiče přichystaný kreativní  program
6/ Nabídneme Vám velmi příjemné ubytování se špičkovou kavárnou

Těšíme se na Vás na Šumavě!

Termíny