Adventní víkend na Šumavě s pečením vánočního cukroví

Volný čas, Pro děti

Vánoce bez cukroví si jen těžko umíme představit.  Ale opravdu se vám chce stát  hodiny v kuchyni a piplat se s cukrovím? Zkuste to letos jinak! Přijeďte do Café Nebespán na Šumavu a užijte si pohodový víkend s pečením cukroví pod vedením skvělé cukrářky. Děti vítány.

Vyražte na prodloužený víkend či jen víkend k nám na Šumavu do krásné kavárny Nebespán café & apartments a napečte si luxusní cukroví pod vedením naší skvělé cukrářky Jitky (podívejte se na její dortíky a spol.). Nebudete v tom sama, protože v partě a s dobrým drinkem vám to uteče jako voda. A hlavně – výsledek je zaručený! Domů si odvezete 3 kg luxusního vánočního cukroví. Budete péct nejen tradiční kousky, ale naučíte se i nové, moderní recepty.
Můžete přijet i s dětmi, v době pečení se o ně postaráme, a taky se můžou vyřádit v naší velké herně. A rozhodně byste se měli vydat na překrásný vánoční trh v lese, který se každoročně koná za hranicemi v bavorském Schweinhütt.

Žádné nákupy a práce s tím spojená, prostě jen přijdete k připravenému a začnete péct. My v Nebespánu si myslíme, že to je super nápad. Jestli si to myslíte taky, tak se k nám přidejte.

Víkend můžete pořídit už od 2.790 Kč se vším všudy, tj, včetně 3 kg skvělého cukroví, které budou všichni obdivovat (garantujeme!). V době pečení máte od nás navíc veškeré kávové nápoje  + vodu v karafě zdarma.  Pokud seženete dohromady 5 kamarádek, 1 z vás to bude mít úplně zdarma.

Kavárnu jsme otevřeli v červenci a snažíme se i v pohraničí rozvíjet kávovou kulturu. Je to hrozně těžké, ale věříme, že to za to stojí. Budeme moc rádi, když nás podpoříte. Za všechny z Nebespánu moc děkuji! Sabina Kmecová, majitelka a práce všeho druhu

Kontakt: Nebespán café & apartments, Náměstí 7, Kašperské Hory, tel. 603 255 563, mail: info@nebespan.cz www.nebespan.cz

 

Termíny