AFI PALÁC PŘIPRAVIL MIKULÁŠSKOU BESÍDKU S VÁCLAVEM UPÍREM KREJČÍM A BEZPLATNOU KYVADLOVOU DOPRAVU Z HRADCE KRÁLOVÉ V DOBĚ ADVENTNÍCH SOBOT

Divadlo, Volný čas, Pro děti

Ve středu 4. prosince 2013 zavítá do AFI Paláce Mikuláš a dětem přinese bohatý doprovodný program. Zábavné odpoledne pořádá AFI Palác ve spolupráci s Rodinnými pasy, projektem na podporu rodin s dětmi. Od 14:30 hodin se návštěvníci AFI Paláce mohou těšit nejen na Mikuláše, ale také na soutěže nebo malování na obličej. Zákazníky jistě potěší i oblíbený dárkový palác, kde mohou za své nákupy získat spoustu dárků.  

Během odpoledne předvede veselou show divadlo Mazec a také známý komik s neustále rozčepýřenou hlavou, Václav Upír Krejčí. Děti mohou soutěžit o nejhezčí vánoční přání a výherce se může těšit na lákavé ceny.  

Stejně jako loni zavádí AFI Palác na adventní soboty bezplatnou kyvadlovou dopravu z Hradce Králové. Autobusy vyjedou 30. listopadu, 7., 14. a 21. prosince z autobusového terminálu v Hradci Králové vždy v 10, 14 a 16 hodin, zpátky pak od AFI Paláce ve 13, 15 a 20 hodin.  

Dárkový palác bude umístěn ve druhém patře a zákazníci, kteří se prokážou účtenkami z AFI Paláce v hodnotě vyšší než 1 500 Kč, získají jeden z mnoha dárků, který si sami vyberou. Letos jsou v nabídce například vánoční svícny, potřeby pro pečení, termohrnky, hřejivé vánoční přikrývky, dětský kreativní kufřík či zákazníky velmi oblíbené keramické nože a pánve.  

www.afi-palac.cz

Kontakty

www.afi-palac.z

Termíny