Nalaďte se vánočně v Nákupní Galerii Myslbek i s celou rodinou!

Volný čas, Pro děti

Vánoce v Nákupní Galerii Myslbek budou ve znamení novinek a akcí pro rodiny s dětmi. Jednou ze zásadních novinek je otevření prvního konceptu H&M Home v České republice, který představuje bytové doplňky oblíbené módní značky H&M. Po roční pauze se také vrací velmi vyhledávané balení vánočních dárků zdarma, děti se pak mohou těšit na dílničky nebo na čerta s Mikulášem.

 

Zabalené Vánoce zdarma

Po roční pauze se do prostor Nákupní Galerie Myslbek vrací také velmi oblíbené balení vánočních dárků zdarma. Každý, kdo nakoupí v NG Myslbek ve dnech 25. listopadu až 24. prosince obdrží voucher, při jehož předložení mu budou u speciální dárkové služby v prostorách galerie zabaleny vánoční dárky zdarma. Pro řadu zákazníků znamená tato služba nemalou úsporu času i peněz a potěší také všechny, kdo nejsou v balení dárků příliš zruční. 

 

Vánoční dílničky i Mikuláš s andělem a čertem pro malé zákazníky

V předvánočním čase bude Myslbek patřit dětem. Se svými rodinami si mohou přijít užít již druhým rokem adventní dílničky, a to každou adventní neděli (1., 8., 15. a 22. prosince), vždy od 14.00 do 18.00 hodin. V dílničkách si budou moci ozdobit perníčky, uplést ozdoby ze slámy nebo vyrobit vánoční svícny. Pro dospělé bude k vidění vánoční lidová tvorba.

V den před oslavami svatého Mikuláše, tedy 5. prosince, nebude ani v Myslbeku samozřejmě chybět nepostradatelná trojice čert, anděl a Mikuláš, která je vždy předzvěstí blížících se Vánoc. Čert však nebude odnášet zlobivé děti, ale naopak s andělem a Mikulášem nadělí dětem perníčky a vystřihovánky, maminkám pak Magazín Myslbek, ve kterém se mohou inspirovat třeba k vánočním nákupům.

 

H&M Home exkluzivně v NG Myslbek

Značka H&M patří bezesporu k nejvyhledávanějším v České republice a rovněž je oblíbenou destinací právě její pobočka v Nákupní Galerii Myslbek. Zákazníci si nyní mohou u H&M užít nejen módu, ale nově také bytové doplňky. První pobočka H&M Home je exkluzivně v samotném srdci Prahy a zákazníci zde najdou jak široký výběr bytových textilií, tak bytové dekorace, nádobí další bytové doplňky. „Věci do bytu, pro které musí většina našich zákazníků jezdit do velkých nákupních center na okraj Prahy, nyní přináší do centra Prahy H&M Home. Jsme přesvědčeni, že H&M Home bude patřit k oblíbeným obchodům stejně jako móda této značky,“ říká Radka Kuchařová, marketingová manažerka NG Myslbek.  

 

 

 

Další dokumenty k akci

  
Termíny