Factory Fashion Market

Volný čas
Factory Fashion Market nabídne originální vánoční dárky

 

Pravidelný trh nezávislé módy Factory Fashion Market se tentokrát uskuteční o třetím adventním víkendu 14.-15. prosince v sále a přilehlých prostorách BuranTeatr Sokolského stadionu v Brně. Návštěvníci si budou moci vybrat z široké nabídky jedinečných výrobků českých i slovenských designérů a objevit zde skutečně originální dárky pro své blízké. Trh pořádá brněnská módní značka Lovemusic, vstup je zdarma.

 

Na devátém Factory Fashion Marketu se budou prezentovat návrháři vytvářející klasické oblečení i streetwear módu, tašky a kabelky, šperky i bytový design. Poprvé se zde představí módní značka FMS FOLKLOR MODERNÍ SLOVÁCKO, která používá slovácký ornament na současných střizích oblečení. Za pozornost rozhodně stojí i geometrické šperky 2D3D, nadčasové tašky Mirrage, hravé zvířecí brože Takitak nebo výtvarná skupina NATĚLO, která se zabývá výrobou autorského šperku ze skla, stříbra a drahých kamenů, vinutých perlí a bižuterie.

 

Součástí Factory Fashion Marketu je i doprovodný program. Po celou dobu akce budou hrát DJs Marthy (SK) a W.DJ z Positive soundsystem. Návštěvníci se mohou těšit na módní přehlídky a občerstvení z poctivých surovin od sladkého Kokina a slaného Minimalistische Feste Gruppe. Více informací najdete na nových webových stránkách www.novetrhy.cz.

 

Otevírací doba: 
So 14.12.: 13:00 - 22:00
Ne 15.12.: 10:00 - 17:00

BuranTeatr Sokolský stadion, Kounicova 22 v Brně

www: www.factoryfashion.cz

FB: https://www.facebook.com/events/210699099099545/

Účinkují

Seznam prodejců:

 

…atd (alternative tchèque design), 2d3D, Akari, ALANKA, Alena Vlčková – čepičky, ATELIER DAREEN, Ateliér Frou-Frou, Dagmalion, design empathy, Fantastic Design, Flop shop, FMS Folklor Moderní Slovácko, fragil, From Kaya with love, Haneri, Charaktera, CHOCOMAZE, KATY YAKSHA, KERTAG®, Lesem, Lovemusic, Lucitka, majerKa, Matipe, Mimikri, Mirrage, MUXU, naše věci, Natělo, OK:KO fashion, PAN MON, plackovani, RITORE, Sarkaglass, Steampunk studio, Stellion, Takitak, TATE, TKADLECOVÁ ŠPERK, T-Hell Handmade, TOTUMO, U bambule, U Štěstí dam, Vektor, V.Y.P. design,Yaya's, youngprimitive

Kontakty

www.novetrhy.cz

Termíny