PŘIJĎTE OCHUTNAT ZABIJAČKOVÉ POCHOUTKY DO GALERIE HARFA

Volný čas

Padá na vás podzimní splín? Doplnit energii můžete na zabijačkové veselici, kterou připravila Galerie Harfa na sobotu 30. listopadu 2013 od 11 do 18 hodin. Zkušení kuchaři budou na místě vlastnoručně vyrábět jitrnice, prejt, tlačenku a další zabijačkové pochoutky. Zabijačkovou veselici doprovodí živá hudba a ti, kdo přijdou v masce, se mohou těšit na svačinku zdarma.  Moderuje a zároveň vaří Josef Rychtr a jeho tým. 

Na ochozu posledního patra Galerie Harfa bude umístěn zabijačkový bufet, který nabídne třeba domácí tlačenku, škvarkové pomazánky, vepřové maso v sádle, jelítkový a jitrnicový salát, zabijačkovou polévku a horký ovar s hořčicí a teplým domácím chlebem. To vše bude nejlepší spláchnout točeným kvasnicovým pivem.  

Návštěvníci veselice si budou moci vlastnoručně naplnit a zašpejlovat svoji jitrnici. Pokud se jim to podaří, mohou si jitrnici uvařit a odnést zdarma domů. Jestli ale jitrnice praskne, skončí nenávratně v polévce.   

„Zabijačkové téma bude pokračovat i na střeše Galerie Harfa, která nabídne venkovní zabijačkový trh. I zde bude možné ochutnat zabijačková jídla a zájemci si budou moci odnést cokoliv domů a potěšit svoji rodinu a přátele. Pro zahřátí se bude jistě hodit panák slivovice, hruškovice, svařené víno a čaj z čerstvé máty,“ doplňuje Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.  

www.galerieharfa.cz

Termíny